Pravda je partnerom Slovenského olympijského tímu
Pravda je partnerom Slovenského olympijského tímu

Majstrovstvá sveta v hokeji 2021

Zloženie skupín:

A-skupina: Rusko, Švédsko, Česko, Švajčiarsko, Slovensko, Dánsko, Bielorusko, Veľká Británia
B-skupina: Kanada, Fínsko, USA, Nemecko, Lotyšsko, Nórsko, Taliansko, Kazachstan

21. máj (piatok)

15.15 Rusko – Česko (A-skupina)
15.15 Nemecko – Taliansko (B-skupina)
19.15 Bielorusko – Slovensko (A-skupina)
19.15 Kanada – Lotyšsko (B-skupina)

22. máj (sobota)

11.15 Dánsko – Švédsko (A-skupina)
11.15 Nórsko – Nemecko (B-skupina)
15.15 V. Británia – Rusko (A-skupina)
15.15 Fínsko – USA (B-skupina)
19.15 Česko – Švajčiarsko (A-skupina)
19.15 Lotyšsko – Kazachstan (B-skupina)

23. máj (nedeľa)

11.15 V. Británia – Slovensko (A-skupina)
11.15 Nórsko – Taliansko (B-skupina)
15.15 Švédsko – Bielorusko (A-skupina)
15.15 Kazachstan – Fínsko (B-skupina)
19.15 Dánsko – Švajčiarsko (A-skupina)
19.15 Kanada – USA (B-skupina)

24. máj (pondelok)

15.15 Slovensko – Rusko (A-skupina)
15.15 Lotyšsko – Taliansko (B-skupina)
19.15 Česko – Bielorusko (A-skupina)
19.15 Nemecko – Kanada (B-skupina)

25. máj (utorok)

15.15 V. Británia – Dánsko (A-skupina)
15.15 USA – Kazachstan (B-skupina)
19.15 Švajčiar­sko – Švédsko (A-skupina)
19.15 Fínsko – Nórsko (B-skupina)

26. máj (streda)

15.15 Rusko – Dánsko (A-skupina)
15.15 Kazachstan – Nemecko (B-skupina)
19.15 Bielorusko – V. Británia (A-skupina)
19.15 Kanada – Nórsko (B-skupina)

27. máj (štvrtok)

15.15 Švajčiar­sko – Slovensko (A-skupina )
15.15 USA – Lotyšsko (B-skupina )
19.15 Švédsko – Česko (A-skupina)
19.15 Fínsko – Taliansko (B-skupina )

28. máj (piatok)

15.15 Švédsko – V. Británia (A-skupina)
15.15 Kazachstan – Kanada (B-skupina)
19.15 Dánsko – Bielorusko (A-skupina)
19.15 Lotyšsko – Nórsko (B-skupina)

29. máj (sobota)

11.15 Česko – V. Británia (A-skupina)
11.15 Taliansko – Kazachstan (B-skupina)
15.15 Švajčiar­sko – Rusko (A-skupina)
15.15 Nórsko – USA (B-skupina)
19.15 Slovensko – Dánsko (A-skupina)
19.15 Nemecko – Fínsko (B-skupina)

30. máj (nedeľa)

15.15 Bielorusko – Švajčiarsko (A-skupina)
15.15 Taliansko – Kanada (B-skupina)
19.15 Švédsko – Slovensko (A-skupina)
19.15 Fínsko – Lotyšsko (B-skupina)

31. máj (pondelok)

15.15 Česko – Dánsko (A-skupina)
19.15 Rusko – Švédsko (A-skupina)
15.15 USA – Nemecko (B-skupina)
19.15 Nórsko – Kazachstan (B-skupina)

1. jún (utorok)

11.15 Švajčiar­sko – V. Británia (A-skupina)
11.15 Kanada – Fínsko (B-skupina)
15.15 Slovensko – Česko (A-skupina)
15.15 Taliansko – USA (B-skupina)
19.15 Nemecko – Lotyšsko (B-skupina)
19.15 Rusko – Bielorusko (A-skupina)

2. jún (streda)
voľný deň

3. jún (štvrtok)

15.15 štvrťfinále
15.15 štvrťfinále
19.15 štvrťfinále
19.15 štvrťfinále

4. jún (piatok)
voľný deň

5. jún (sobota)

13.15 semifinále
17.15 semifinále

6. jún (nedeľa)

14.15 zápas o bronz
19.15 finále