Dráma pokračuje. Pánik sa vrátil, Dynamo využilo Hudáčkovo vylúčenie a vyrovnalo sériu

Hokejisti Pardubíc zvíťazili vo štvrtom zápase finále českej extraligy na ľade Třinca 6:2 a vyrovnali stav série na 2:2.

21.04.2024 20:08
Pánik Foto:
Richard Pánik počas finálovej série proti Třincu.

Po I. tretine bol stav 1:1. Hostia skórovali v 34. minúte zásluhou Kauta, ktorý potrestal vylúčenie domáceho Libora Hudáčka.

Následne zvýšil na 3:1 Vondráček a hostia, v drese ktorých po jednom zápase na tribúne nastúpil už aj trénerom „omilostený“ Richard Pánik, už vedenie z rúk nepustili.

V záverečnej tretine strelili tri góly, z toho dva do prázdnej bránky, a zrovnali stav série.

Piaty zápas sa hrá v stredu v Pardubiciach.

Finále play-off českej extraligy – 4. zápas

HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice 2:6 (1:1, 0:2, 1:3) – stav série: 2:2
Góly: 6. Cienciala (HUDÁČEK), 43. Voženílek (Nestrašil, Smith) – 8. Radil (Hyka, Kaut), 34. Kaut (Radil, Košťálek), 36. Vondráček (Poulíček), 59. A. Musil (PAULOVIČ, D. Musil), 59. Poulíček (Sedlák), 60. Kaut (Zohorna, PAULOVIČ).
Třinec: Kacetl – Adámek, Smith, Kundrátek, Nedomlel, Polášek, Šenkeřík – Hrehorčák, Čacho, Dravecký – Nestrašil, Helewka, D. Voženílek – L. Hudáček, Cienciala, Daňo – Kurovský, P. Vrána, M. Roman – M. Růžička
Pardubice: Will – Čerešňák, D. Musil, Košťálek, Dvořák, Hájek, Vála – Hyka, Sedlák, Pánik – Radil, T. Zohorna, R. Kousal – Paulovič, A. Musil, M. Kaut – Vondráček, Poulíček, Mandát

Viac na túto tému: #Česko #hokej #Oceláři Třinec #Dynamo Pardubice