Po hanebných výkonoch mladíci zabojovali. S Čechmi vyhrali

Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov ukončila Turnaj štyroch krajín vo fínskom Rovaniemi triumfom.

27.08.2022 15:54
Kanada hokej MS20 Česko Slovensko A Foto: ,
Ilustračné foto

Zverenci Ivana Feneša zdolali v sobotu českých rovesníkov 4:3 po predĺžení. Rozhodujúci gól strelil Jakub Chromiak v 62. minúte.

Slováci predtým na turnaji prehrali s domácimi Fínmi 0:6 a so Švédmi ešte vyššie 1:11.

Česko – SLOVENSKO 3:4 pp (2:0, 0:1, 1:2 – 0:1)
Góly: 6. Ramík (Jasečko, Marha), 8. Sedláček (Pajer, Moravec), 48. Marha (Alscher) – 24. Molnár (Bečár, Šotek), 42. Molnár (Ondriš), 43. Danielčák (Molnár, Šotek), 62. Chromiak (Šramaty, Danielčák)
zostava SR 20: Andrisík – Bečár, Laurenčík, Chromiak, Krakovský, Moško, Eperješi, Nahalka, Mešár – Sokoli, Šramaty, Danielčák – Molnár, Suchý, Šotek – Ožvald, Babeliak, Štefančík – Ondriš, Horváth, Tomala

Hlinka Gretzky Cup, hokej Čítajte viac Pri poltucte to nezostalo. Dvadsiatku po krutom debakli čakajú Česi
Viac na túto tému: #hokejová reprezentácia do 20 rokov