Od pondelka je v predaji nový balíček vstupeniek na MS 2019

03.12.2018 13:04
laco predaj MS vstupenky
Ilustračná snímka. Autor: ,

Organizátori budúcoročných hokejových majstrovstiev sveta na Slovensku v pondelok uvoľnili do predaja balíčky vstupeniek na jednotlivé dni vyraďovacej fázy.

Podľa tlačovej správy organizačného výboru šampionátu sú v súčasnosti vypredané balíčky Nasleduj svoj tím, permanentky na všetky zápasy v Bratislave a Košiciach a tiež lístkov na všetky stretnutia v základnej skupine v oboch dejiskách, v Bratislave aj Košiciach. „Dostupné sú denné vstupenky, ktoré sa tešia najväčšej obľube fanúšikov,“ uvádza sa v tlačovej správe.

"Tešíme sa veľkému záujmu o lístky zo strany fanúšikov. Do predaja momentálne pribudli aj denné vstupenky na zápasy štvrťfinále, semifinále a na zápasy finálového dňa, v ktorých už ide o všetko. Tieto duely budú zaručene skvelým hokejovým zážitkom pre všetkých, ktorí si nájdu cestu na štadión. Odporúčame fanúšikom, aby nečakali na február, kedy sa začnú predávať samostatné lístky na jednotlivé zápasy, ale vstupenky si zabezpečili čím skôr. Lístok na hokejovú udalosť roka, napríklad pod vianočným stromčekom, určite poteší nejedného fanúšika,“ uviedol prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja Martin Kohút.

Ceny denných vstupeniek na vyraďovaciu fázu sa pohybujú od 125 do 475 eur. Poslednú fáza predaja lístkov na MS 2019 spustia organizátori vo februári 2019, k dispozícii budú vstupenky na jednotlivé zápasy.

#vstupenky #MS 2019 v hokeji
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku