Po troch výhrach bez bodu. Capitals podľahli Salzburgu

Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v nedeľnom zápase 4. kola nadnárodnej IHL na ľade Salzburgu 2:5. Na konte majú po piatich dueloch tri triumfy a dve prehry.

26.09.2021 19:48

EC Red Bull Salzburg – iClinic Bratislava Capitals 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
Góly: 15. Schneider (Wukovits, Heinrich), 17. Loney (Heinrich, Wukovits), 28. LoVerde (Nissner), 34. Wukovits (Raffl, Schneider), 57. Wukovits – 30. Arniel (Levin, Valkvae-Olsen), 51. Jardine (Bondra). Rozhodovali: Berneker, Nikolic – Bedynek, Bärnthaler, vylúčení: 2:3 na 2 min, navyše: Raffl 5+DKZ za bitku – Jardine 5+DKZ za bitku, presilovky: 2:1, oslabenia: 1:0.
Salzburg: Wieser – LoVerde, Heinrich, Pallestrang, Brennan, Zündel, Kanzig, Predan, Schreier – Schneider, Nissner, Wukovits – Loney, Järvinen, Raffl – Hochkofler, Baltram, M. Huber – Borzecki, Leonhardt, P. Huber
iClinic Bratislava Capitals: LaCouvee – Nanne, Jardine, Carson, Snuggerud, Chovan, Fereta, Zeleňák – Žerdev, Roy, Immo – Valkvae-Olsen, Arniel Faith – Sádecký, Buc, Bondra – Levin, Mrázik, Hudec

Domáci položili základ úspechu už v prvej tretine, ktorú vyhrali 2:0. Skóre otvoril v 15. minúte Schneider a už o dve minúty zvýšil v presilovke Loney.

V druhom dejstve pridal Salzburg ďalšie dva góly zásluhou LoVerdeho a Wukovitsa. iClinic korigoval nepriaznivý stav vďaka kanadskému legionárovi Arnielovi.

Druhý gól Bratislavčanov pridal v 50. minúte jeho krajan Jardine, ale hostia už stretnutie viac nezdramatizovali.

Viac na túto tému: #iClinic Bratislava Capitals