Život po boku ruskej hviezdy bol fajn, až kým sa žena nedozvedela pravdu

26.10.2020 08:08
Alexander Radulov
Alexander Radulov. Autor:

Život s hviezdou je snom mnohých žien.

Štvornásobná majsterka sveta v gymnastike vydržala v zlatej klietke dva roky. Potom povedala dosť! Teraz už niekdajšia manželka hokejistu Alexandra Radulova – Darja Dmitrijevová – sa nedokázala stotožniť s tým, že jej partner šteklivo komunikuje aj s inými.

Najala si detektívaa ten všetko odhalil. „Mohla som míňať za nákupy denne státisíce, to bolo príjemné. Ale on porušoval všetky možné morálne zásady, tak sme sa rozišli,“ vysvetlila.

„Došlo to tak ďaleko, že som začala byť paranoidná. Najala som si detektíva a ten našiel dievča, s ktorým bol Saša predo mnou. Napísala som jej, aby s tými správami prestala, ale ona mu neskôr rovnako písala z iných účtov,“ uviedla exmanželka hokejovej hviezdy.

„Pripadala som si ako hacker. Boli to veľmi intímne správy. Žiadne: Ahoj, ako sa máš?“ naznačila. Všetko sa nakoniec skončilo rozvodom, ktorý sa tiahol kvôli opatrovníctvu o syna Makara.

Strieborná medailistka z Londýna 2012 pripustila, že si zvykla na míňanie. Radulov si počas kariéry zarobil 35 miliónov dolárov. „Nikdy som nevedela, koľko môj manžel zarába. Jednoducho som vedela, že je to veľa, a vyhovovalo mi to,“ zverila sa.

Sama sa priznala, že nepochádza z rodiny, kde sa žilo v luxuse. „Som taký shopaholik. Míňala som na oblečenie, tašky, topánky,“ pochválila sa. „Raz mi povedal, či som sa nezbláznila, že by som pokojne minula aj milión denne,“ prezradila.

Teraz je už po všetkom, každý si šiel svojou cestou. „Podpísali sme priateľskú dohodu. Zaplatil za mňa byt, dal mi peniaze na auto a zaplatil výživné na osemnásť mesiacov dopredu,“ dodala.

Arizona Coyotes -
		Shane
		Doan.
Anaheim Ducks - Ryan
		Getzlaf
+28Buffalo Sabres - Dominik
		Hašek
Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Alexander Radulov
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku