Rozlúčka pod svahom, kde hviezdila Vlhová? Jágr pozval aj Slováka

, 15.07.2020 17:23
Jaromír Jágr
Jaromír Jágr. Autor: ,

Správa z úvodu júla sa potvrdila, v prvej polovici decembra by sa v severočeskom Špindlerovom Mlyne, kde hviezdila slovenská lyžiarka Petra Vlhová, mali konať minimálne dva hokejové zápasy pod holým nebom aj s Jaromírom Jágrom.

Dátum akcie je 10. –12. december, detaily o akcii prezradia organizátori počas budúcotýždňovej tlačovej konferencie v Prahe aj s účasťou niekdajšieho slovenského hokejového reprezentanta Ľubomíra Višňovského.

10.
		Anton Šťastný (Québec) - 650 zápasov,
		636...
9. Zdeno
		Chára (NY Islanders, Ottawa, Boston)
		-...
+88. Jozef Stümpel
		(Boston, Los Angeles,
		Florida)...

České médiá už v úvode júla informovali, že v jednom zápase by v druhej najvyššej súťaži nastúpilo Kladno proti neďalekému Vrchlábí, v druhom by extraligová Sparta Praha mohla hrať proti Hradcu Králové. A do oboch duelov by mal byť zainteresovaný aj legendárny Jaromír Jágr.

Už 48-ročný útočník je spoluvlastníkom klubu v rodnom Kladne a stále zaň aj hráč. Nedávno sa však objavili správy o tom, že v ročníku 2020/2021 by mohol hrať aj za Spartu.

Celá akcia by sa mala konať na dočasnej ľadovej ploche priamo pod zjazdovkou v areáli Svätý Peter. Šlo by zároveň o oficiálne otvorenie sezóny v najznámejšom českom lyžiarskom stredisku.

Jágr už na akciu láka na sociálnych sieťach. „Odohral som tisíce zápasov, na rybníku aj v tých najmodernejších arénach po celom svete. Ale tu budem hrať prvýkrát,“ povedala hrajúca legenda v propagačnom vi­deu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Ľubomír Višňovský #Jaromír Jágr
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku