V šlágri nadstavby uspel líder v Topoľčanoch, Martin v Skalici

Hokejisti tímu Bratislava Capitals pokračujú v úspešnom ťažení aj v nadstavbovej časti druhej najvyššej slovenskej súťaže.

25.01.2020 06:33

V piatkovom zápase 2. kola A-skupiny (o 1. – 6. miesto) potvrdili líderskú pozíciu triumfom u svojho konkurenta z Topoľčian 4:2.

U súpera vyhral aj Martin, ktorý si tri body odviezol zo Skalice (2:1). Spišská Nová Ves otočila doma duel proti Dubnici nad Váhom z 0:2 na 3:2, v predĺžení rozhodol Fabián. V B-skupine (o 7. – 10. priečku) sa v gólovej prestrelke tešili Trnavčania z výhry nad Považskobystričanmi 7:4 a Levičania prekvapili v Žiline tesným víťazstvom 2:1.

Slovenská hokejová liga – nadstavbová časť:

A-skupina (o 1. – 6. miesto) – 2. kolo: HK Skalica – HK VITAR Martin 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Góly: 20. Koziot – 6. Poliaček, 42. Rudzan

HK Spišská Nová Ves – MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom 3:2 po predĺžení (0:0, 0:2, 2:0 – 1:0)
Góly: 53. Vartovník, 59. Vartovník, 63. Fabián – 24. Ďuriš, 34. Chatrnuch

HC Topoľčany – HC Bratislava Capitals 2:4 (0:1, 0:0, 2:3)
Góly: 44. Jakúbek, 50. Hřebíček – 10. Surovka, 43. Smolka, 53. Hudec, 56. Slovák

1 Bratislava Capitals 40 31 1 4 4 202:84 99
2 HC Topoľčany 40 21 9 2 8 138:100 83
3 HK VITAR Martin 40 24 3 4 9 153:108 82
4 MHK TSS GROUP Dubnica 40 18 5 3 14 127:123 67
5 HK Skalica 40 17 3 4 16 141:118 61
6 HK Spišská Nová Ves 40 17 3 3 17 137:135 60

B-skupina (o 7. – 10. miesto) – 2. kolo: HK Gladiators Trnava – HK 95 Panthers Považská Bystrica 7:4 (2:1, 2:1, 3:2)
Góly: 6. Ševčík, 13. Kamenický, 23. Kamenický, 27. Kamenický, 43. Lindeman, 48. Lindeman, 60. Ševčík – 4. Turan, 23. Rufati, 50. Knudsen, 60. Zlocha

MsHK Žilina – HK Levice 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Góly: 24. Dominik Rehák – 12. Kudrna, 40. Beták

1 MsHK DOXXbet Žilina 39 15 3 3 18 115:120 54
2 HK Levice 39 14 2 3 20 127:145 49
3 HK ‘95 Považská Bystrica 40 9 2 4 25 99:155 35
4 HK Gladiators Trnava 40 9 0 2 29 118:207 29
Viac na túto tému: #HC Topoľčany #Bratislava Capitals