Martin nestačil na Žilinu, Topoľčany sú po prestrelke opäť druhé

Hokejistom Topoľčian opäť patrí v tabuľke Slovenskej hokejovej ligy 2019/2020 druhá priečka.

08.01.2020 22:05

Topoľčanci otočil vývoj stredajšieho zápasu 34. kola na ľade Trnavy a prestrelku s „gladiátormi“ vyhrali 7:6. Do karát im zahralo domáce zaváhanie Martina, ktorý prehral derby so Žilinou 1:2 po predĺžení.

Jednoznačné víťazstvo dosiahla Skalica, ktorá už v prvých dvoch tretinách rozhodla o výhre nad Spišskou Novou Vsou (6:1). Podľa papierových predpokladov sa skončil duel v Leviciach, odkiaľ si tri body za triumf 3:0 odniesla Dubnica.

Slovenská hokejová liga 2019/2020 – 34. kolo:

HK Skalica – HK Spišská Nová Ves 6:1 (2:0, 3:0, 1:1)
Góly: 13. Ivičič, 14. Trnka, 24. Okoličány, 30. Janík, 36. Štumpf, 57. Trnka – 55. L. Novák

HK Gladiators Trnava – HC Topoľčany 6:7 (4:1, 1:4, 1:2)
Góly: 3. Tóth, 4. Burian, 6. Marguš, 19. Daniel Baránek, 39. Dávid Baránek (tr. strieľanie), 59. Daniel Baránek – 16. Huba, 23. Hřebíček, 17. Jurák, 32. Miklík, 39. Tomčák, 41. Kluka, 42. Jurák

HK VITAR Martin – MsHK Žilina 1:2 po predĺžení (0:0, 1:1, 0:0 – 0:1)
Góly: 25. Paulíny – 21. Markovič, 61. Minárok

HK Levice – MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom 0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
Góly: 6. Lantoš, 7. Klimenta, 33. Lantoš

1 Bratislava Capitals 35 26 1 4 4 181:73 84
2 HC Topoľčany 35 19 8 1 7 121:85 74
3 HK VITAR Martin 35 21 3 3 8 138:97 72
4 MHK TSS GROUP Dubnica 34 16 3 2 13 109:110 56