Trnava siahala na senzáciu, no Topoľčany si ustrážili čelo tabuľky

Líder tabuľky Slovenskej hokejovej ligy HC Topoľčany sa šokujúco natrápil v súboji s posledným tímom Gladiators Trnava, ale napokon zvíťazil 7:6. Hostia viedli v Topoľčanoch po dvoch tretinách 6:3, ale domáci štyrmi gólmi v tretej tretine otočili výsledok. Víťazný gól strelil v čase 57:59 min Jozef Tomčák.

06.12.2019 21:25
Bratislava Capitals Foto: ,
Hokejisti Bratislava Capitals naďalej stíhajú lídra z Topoľčian.

Druhý tím aktuálneho poradia Bratislava Capitals zvíťazil na ľade predposlednej Považskej Bystrice 5:2 a Martin potvrdil tretiu priečku triumfom nad Žilinou 4:1.

Spišská Nová Ves doma tesne neuespela druhýkrát za tri dni. Po prehre s Bratislavou 4:5 po predĺžení ušli v piatok Spišiakom všetky body, keď prehrali so Skaličanmi 3:4. Bol to priamy súboj o 5. miesto, Skalica má pred Spišskou Novou Vsou náskok 3 body.

Slovenská hokejová, 25. kolo

HK Spišská Nová Ves – HK Skalica 3:4 (0:2, 2:2, 1:0)
Góly: 36. Halász, 36. Vartovník, 56. Findura – 4. Jaša, 17. Šmída, 27. Štumpf, 30. Trenčan

MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom – HK Levice 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Gól: 52. Hudák

HK VITAR Martin – MsHK Žilina 4:1 (4:1, 0:0, 0:0)
Góly: 1. Pokrivčák, 5. Tabaček, 17. Videlka, 20. Murček – 10. Ondruš

HC Topoľčany – HK Gladiators Trnava 7:6 (1:2, 2:4, 3:0)
Góly: 13. a 41. Miklík, 24. Bystričan, 37. Kluka, 45. Pätoprstý, 51. Pekarčík, 58. Tomčák – 8. a 32. Hrbáčik, 17. Mrázik, 25. Jakab, 38. Lindeman, 40. Bobál

HK 95 Panthers Považská Bystrica – HC Bratislava Capitals 2:5 (0:1, 1:1, 1:3)
Góly: 36. Zlocha, 50. Nahálka – 7. Surovka, 30. Buc, 45. a 51. D. Hudec, 59. Vašaš

Viac na túto tému: #slovenská hokejová liga