Capitals šokujúco padli. Trnava im nasúkala rýchle góly a vyhrala

O prekvapenie v rámci 19. kola Slovenskej hokejovej ligy (SHL) sa postarali hráči Trnavy, ktorí zvíťazili na ľade lídra Bratislava Capitals 4:3 najmä vďaka raketovému vstupu do duelu, keď v 13. min vyhrávali už 3:0.

15.11.2019 21:06
Bratislava Capitals Foto:
Bratislava Capitals.

Bratislavčania si na konto pripísali druhú prehru za sebou. Druhé Topoľčany rozhodli o svojom triumfe v Dubnici nad Váhom v predĺžení, keď sa druhýkrát v zápase presadil Pätoprstý. Ich odstup na Capitals sa znížil na dva body.

Tretí Martin otočil vývoj skóre proti Skalici (2:1). Výhru rovnakým výsledkom si na svojom ľade vybojovali hokejisti Žiliny proti Spišskej Novej Vsi. Levice si podľa predpokladov poradili s Považskou Bystricou 6:3.

Slovenská hokejová liga 2019/2020 – 19. kolo – piatok:

HK VITAR Martin – HK Skalica 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Góly: 40. Jurášek, 52. Videlka – 27. Štumpf

HK Levice – HK 95 Panthers Považská Bystrica 6:3 (4:1, 1:0, 1:2)
Góly: 4. Tužinský, 14. Mihálik, 19. Tužinský, 20. Mihálik, 35. Novák, 57. Tábi – 17. Dmitriev, 49. Saboš, 60. Krieger

MsHK Žilina – HK Spišská Nová Ves 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Góly: 39. Záhradník, 53. S. Rehák – 24. Ondov

MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom – HC Topoľčany 2:3 po predĺžení (0:0, 1:1, 1:1 – 0:1)
Góly: 29. Matejka, 44. Matejka – 40. Pätoprstý, 42. Miklík, 62. Pätoprstý

HC Bratislava Capitals – HK Gladiators Trnava 3:4 (0:3, 2:0, 1:1)
Góly: 27. Slovák, 31. Kalináč, 43. D. Hudec – 2. Ševčík, 11. Šúry, 13. Jurák, 44. Mrava

Viac na túto tému: #Bratislava Capitals