Žiadne prekvapenie. Suverénne víťazstvá Capitals aj Martina

V dohrávke 6. kola Slovenskej hokejovej ligy sa v Bratislave zrodilo vysoké víťazstvo domácich Capitals nad HK Spišská Nová Ves 6:0.

25.10.2019 23:22
ľad, hokej, hokejka, puk Foto:
Ilustračné foto

Líder tabuľky strelil každej tretine po dva góly a pred zápasom tretiemu tímu priebežnej klasifikácie nedovolil ani raz skórovať.

Rovnako suverénne víťazstvo dosiahol ďalší ašpirant na postup HK VITAR Martin, ktorý prevalcoval Považskú Bystricu na jej ľade 8:2. Dva góly hostí strelil František Poliaček, ktorý je s 13 zásahmi na čele tabuľky kanonierov celej súťaže.

Zápas Považská Bystrica – Martin sa už hral v rámci 15. kola ako aj ďalšie tri piatkové duely SHL. Martin sa dostal na tretie miesto o skóre pred Spišskú Novú Ves. Na druhej priečke tabuľky zostali Topoľčany o 3 body za Bratislava Capitals. Topoľčany doma zdolali Skalicu 3:2 po predĺžení. O dvoch bodoch pre favorita rozhodol v čase 64:59 min Michal Kluka.

Slovenská hokejová liga 2019/2020 – 15. kolo – piatok:

HK 95 Panthers Považská Bystrica – HK VITAR Martin 2:8 (1:2, 0:3, 1:3)
Góly: 8. Dmitriev, 53. J. Cíger – 8. Langhammer, 20. Brezniak, 26. a 51. Poliaček, 28. Videlka, 29. Melcher, 46. Themár, 60. Paulíny

MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom – HK Gladiators Trnava 5:4 (2:1, 2:2, 1:1)
Góly: 15. Kristín, 16. Hudák, 27. Bagin, 32. Hefka, 51. Kokavec – 4. Kamenický, 35. Kľučiar, 39. Vidovič, 49. Jurák

HC Topoľčany – HK Skalica 3:2 po predĺžení (0:1, 1:0, 1:1 – 1:0)
Góly: 35. Lantoš, 56. Pätoprstý, 65. Kluka – 18. Šmída, 43. Okoličány

MsHK Žilina – HK Levice 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Góly: 5. Ondruš, 34. Chlepčok, 58. Zahradník

Slovenská hokejová liga 2019/2020 – 6. kolo:

HC Bratislava Capitals – HK Spišská Nová Ves 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
Góly: 3. Surovka, 11. D. Hudec, 25. M. Slovák, 31. Juriga, 48. Vašaš, 59. Smolka