Návrat Jágra sa opäť odkladá. Aj preto, že Kladno má dostatok zdravých hráčov

11.02.2019 12:02
Jaromír Jágr
Jaromír Jágr na tréningu Kladna. Autor: ,

Návrat českej hokejovej legendy Jaromíra Jágra do zostavy prvoligového Kladna sa opäť odkladá. Hviezdny útočník, ktorý v piatok oslávi 47. narodeniny, zvažoval, že by obliekol jeho dres v pondelňajšom zápase na ľade Prostějova. Nakoniec sa však rozhodol, že hrať nebude.

„Hrať nebude,“ uviedol hovorca klubu Vít Heral pre iSport.cz. Jágr o možnosti, že by sa prvýkrát v sezóne zapojil do súťažného zápasu, hovoril minulý týždeň na stretnutí s fanúšikmi.

Nakoniec však nechce hrať aj preto, že Kladno má dostatok zdravých hráčov. „Situácia je taká, že trénujem. Ale aby som sa cítil dobre, to vôbec nie. Zatiaľ nemám pocit, že by som mužstvu bol prospešný. Preto nehrám,“ povedal Jágr pred niekoľkými dňami.

Olympijský víťaz z Nagana nastúpil naposledy 23. augusta v domácom prípravnom súboji s Litoměřiciach, v ktorého závere sa ale zranil. A zdravotné komplikácie odložili aj niekoľko ďalších uvažovaných návratov Jágra. Ďalšie stretnutie čaká Kladno v stredu, keď sa doma stretne s beznádejne poslednou Kadaňou.

#Jaromír Jágr #HC Rytíři Kladno
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku