V Zápase hviezd I. ligy dávali góly aj brankári. Pozrite si to najlepšie z Prešova

13.01.2018 20:41
HOKEJ: Zápas hviezd St. Nicolaus
Kapitán Hopky teamu Ladislav Hopkovič a kapitán Hujer teamu Martin Hujsa pri slávnostnom otváracom buly Zápasu hviezd I. hokejovej ligy, ktoré vhodil predseda Prešovského samosprávneho kraja Milan Majerský. Autor: ,

Tretí ročník Zápasu hviezd St. Nicolaus I. hokejovej ligy sa uskutočnil v Prešove, z tesného víťazstva 17:16 v exhibícii sa tešili hráči Tímu Hopky s kapitánom Ladislavom Hopkovičom z Prešova nad výberom Skaličana Martina Hujsu pod názvom Tím Hujer.

Do duelu pritom oveľa lepšie vstúpilo mužstvo Hopky, ktoré si rýchlo vypracovalo náskok 5:0. Hráči zo západu ešte v 25. min viedli 10:7, no do záverečnej časti hry už išli „Hopkovičovci“ za priaznivého stavu 12:11. Hokejisti z východu si stav postrážili a „Hujsovci“ napokon v záverečných sekundách zápasu, keď si ich súperi otočili hokejky čepeľou nahor, znížili na konečný rezultát.

Zaujímavosťou je, že po presnom zásahu si pripísali aj brankári Roman Petrík a Dominik Riečický. Po stretnutí určili za najlepších hráčov z Tímu Hopky Michala Kokavca a z Tímu Hujer kapitána Hujsu.

Trénermi Hopkovičovho družstva boli Anton Tomko a Jozef Škrak. Na druhej strane stáli kouči Ľubomír Hurtaj a Michal Ružička. Duel sa hral v netradičnom formáte 4 proti 4 a bol rozdelený na tretiny s hracím časom 15 minút. V Zápase hviezd tradične nechýbali rôzne prezentácie zručností. Súťaž v presnosti streľby ovládol René Jarolín, v slalome s pukom zvíťazil Patrik Janáč (obaja Hujer).

Gól pre tím Martina Hujsu získali aj jeho brankári Petrík a Juraj Halo, ktorý v mikrosúboji gólmanov triumfovali nad Adamom Trenčanom a Riečickým. Hokejistom s najtvrdšou strelou v tohtoročnom vydaní exhibície sa stal člen Hopkovičovho výberu Kokavec (159 km/h).

Najkreatívnejší samostatný nájazd predviedol domáci Jozef Tomčák, ktorý skóroval vďaka puku, ktorý si vytiahol z rukáva. „Hopkyho“ tím si pripísal bod aj za rýchlostnú štafetu.

Zápas hviezd St. Nicolaus I. hokejovej ligy 2018 – Prešov:
Tím Hopky – Tím Hujer 17:16 (7:4, 3:7, 7:5)

#I. hokejová liga #Zápas hviezd I. hokejovej ligy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
44,99
Kytica Letana 11

Kytica Letana 11

32,99
Flower bag kaly, ružové a modré kvety

Flower bag kaly, ružové a modré kvety

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk