Hossa sa s Atlantou nedohodol, odíde preč

23.02.2008 07:48
Marián Hossa
Hrdina Marián Hossa. Autor:

Generálny manažér Atlanty Thrashers Don Waddell sa nedohodol so slovenským útočníkom Mariánom Hossom na novej zmluve, a tak začal pracovať na druhej možnosti - jeho výmene do iného klubu. O rodáka zo Starej Ľubovne je pritom na zámorskom trhu obrovský záujem.

O služby 29-ročného pravého krídelníka sa už dlhšie zaujímajú v San Jose, Detroite či Montreale, kde mu dokonca už začali pripravovať výstroj. Prestupové obdobie sa končí v utorok a dôležitým faktorom, či a kam vlastne Hossa prestúpi, bude pohyb ostatných „veľkých rýb“ na trhu. Ide hlavne o osobu kapitána Toronta Maple Leafs Matsa Sundina, o ktorého je obdobne veľký záujem. Švéd sa ešete nerozhodol či v jednom z najslávnejších klubov histórie ligy zostane alebo skúsi šťastie inde.

V každom prípade v súvislosti s Hossom začali padať už i mená, ktoré by ho v Atlante mohli nahradiť. Boston vraj ponúkol Phila Kessela a Marka Stuarta, San Jose by sa dokonca vzdalo dlhoročného kapitána a ikony klubu Patricka Marleaua a dokonca sa hovorí i o slovenskej výmene – Hossa za Meszároša.

Či sa tak nakoniec stane sa dozvieme v najbližších dňoch. Ak však Marián Hossa z Atlanty odíde, istotne ho bude čakať klub, ktorý má tie najvyššie ambíce a bude sa i za pomoci slovenského hokejistu snažiť získať Stanley Cup.

Kto to však bude?

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
34,99
Kytica Zimona 21

Kytica Zimona 21

39,99
Smútočná kytica biele chryzantémy

Smútočná kytica biele chryzantémy

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk