Mizéria trvá. Anaheim prehráva, Regenda s mínuskou

Hokejisti Anaheimu v zostave s Pavlom Regendom prehrali v nedeľnom dueli NHL vo Winnipegu 2:5.

05.12.2022 06:50
pavol regenda Foto:
Pavol Regenda sa v zápase s Winnipegom nepresadil.

Slovenský útočník strávil na ľade 6:15 min a zaznamenal mínusový bod. Ducks utrpeli šiestu prehru za sebou.

Hostia viedli v polovici zápasu 2:0, no Winnipeg ešte do konca druhej tretiny vyrovnal a v záverečnom dejstve pridal ďalšie tri góly.

Saku Mäenalanen a Nate Schmidt si pripísali na konto gól a asistenciu. Jets vyhrali štvrtý z uplynulých piatich zápasov.

Dallas prehral s Minnesotou 5:6 po predĺžení a nájazdovom rozstrele. Wild v tretej tretine prišli o štvorgólový náskok, no napokon získali dva body.

Líder ofenzívy Minnesoty Kirill Kaprizov bodoval v dvanástom zápase za sebou, v 16. minúte v presilovke otvoril skóre. Dallasu nepomohol ani hetrik a asistencia Roopea Hintza.

Buffalo zvíťazilo nad San Jose 6:3 aj vďaka dvom gólom nováčika Jacka Quinna. Jack Skinner a Tage Thompson si v drese Sabres vylepšili štatistiky o gól a asistenciu.

New York Islanders si poradili so Chicagom Blackhawks 3:0, brankár Semion Varlamov vykryl všetkých 21 striel.

Výsledky NHL:
Winnipeg – Anaheim 5:2, Dallas – Minnesota 5:6 pp a sn, Columbus – Detroit 2:4, Buffalo – San Jose 6:3, New York Islanders – Chicago 3:0

Viac na túto tému: #Anaheim Ducks #Winnipeg Jets #Pavol Regenda