Toto mohlo dopadnúť zle. Slafkovský skosil hviezdneho brankára

Siedmy zápas Juraja Slafkovského v NHL sa skončil bez bodového zápisu aktuálnej draftovej jednotky. Hokejisti Montrealu prehrali na ľade Minnesoty 1:4.

02.11.2022 09:11
Juraj Slafkovský v zápase proti Minnesote Fotogaléria - 4 fotky Všetky fotky
 Juraj Slafkovský v súboji so Samom Steelom z...

Ako sme informovali, slovenský útočník v závere skončil na ľade po zákroku Marca Rossiho.

Ešte predtým, v 25. minúte, sa v snahe získať puk dopustil faulu na Stevena Fogartyho. Obaja skončili na ľade nevyhli sa zrážke s hviezdnym brankárom Minnesoty Marcom-Andre Fleurym.

„Toto mohlo dopadnúť veľmi zle,“ reagoval na twitteri reportér Dane Mizutani. Slafkovskému udelili dvojminútový trest za sekanie.

Do spŕch predčasne putoval útočník Ottawy Dylan Grambell v zápase proti Tampe Bay. V druhej tretine zasiahol lakťom slovenského obrancu Erika Černáka.

Lightning vyhrali 4:3, Černák odohral v prvej obrannej dvojici vyše 18 minút. Zaznamenal päť bodyčekov a jeden mínusový bod.

Juraj Slafkovský Čítajte aj Po zákroku na Slafkovského prišla pomsta. Slovák sa ťažko zviechal z ľadu