Gang opäť spolu, zábery obleteli twitter. Slafkovský však proti Nemcovi nenastúpi

Jednotka a dvojka draftu NHL sa na turnaji nádejí v Buffale na ľade nestretnú. Juraj Slafkovský nie je na súpiske Montrealu na zápas proti New Jersey (už v sobotu o 1.00 SELČ) s obrancom Šimonom Nemcom v zostave.

16.09.2022 22:21
debata

Tento krok by mal byť preventívnym, aby sa minimalizovalo riziko zranenia útočníka pred začiatkom prípravného kempu.

Po zápase s domácim tímom, v ktorom Slafkovský prihrával na gól krajanovi Filipovi Mešárovi, tak bude oddychovať.

Trio kamarátov sa stretlo na rannom tréningu a fotografie z tohto momentu obleteli sociálnu sieť twitter.

„Gang je tu. Trojica najvyššie draftovaných Slovákov opäť spolu,“ napísala reportérka Amanda Steinová k spoločnej snímke dobre naladených hráčov.

Nemec pre Journal de Montreal vyzdvihol, ako Slafkovský čelí tlaku: „Tlak v Montreale je veľký, ale Juraj to zvláda dobre. Je to skvelý človek a výborný hokejista.“

Filip Mešár Čítajte viac Premiéra za Montreal! Pozrite si krásnu gólovú akciu Slafkovského s Mešárom

Mešár, ktorý bude opäť v prvom útoku Montrealu, sa vrátil k draftu. "Bol to výnimočný moment pre našu krajinu, všetci boli šťastní. Môj život sa príliš nezmenil, okrem toho, že sa viac fotím s fanúšikmi.

Na Slovensku sa to rieši všade, pre Juraja je to však ešte väčšie. Keď otvorím twitter alebo instagram, vždy sa o ňom niečo píše. Znáša to dobre, je mentálne silný."

Juraj Slafkovský Filip Mešár Čítajte viac Slafkovský ako skala, ustál bodyček, ktorý by iných zložil. Očaril aj kouča súpera
debata chyba
Viac na túto tému: #Šimon Nemec #Juraj Slafkovský #Filip Mešár
Flowers