Toto som ešte nevidel, žasol komentátor. V zámorí padol jeden z najpodivnejších gólov

Ako sme informovali, najlepší tím Západnej konferencie NHL z Colorada si najrýchlejším spôsobom zaistil postup do 2. kola play off.

10.05.2022 11:44
Avalanche, Predators Foto: ,
André Burakovsky a Valerij Ničuškin oslavujú štvrtý gól na ľade Nashvillu. Na rozdiel od otváracieho bol tento zásah jasný.

Hokejisti Avalanche otočili štvrtý duel série v Nashville a po víťazstve 5:3 čakajú na súpera v konferenčnom semifinále.

Po stretnutí sa skloňovala situácia z 2. minúty zápasu. André Burakovsky tvrdou strelou prekonal Ingrama v domácej bránke.

Na počudovanie švédskeho strelca – no nie ostatných hráčov – sa takmer minútu hralo ďalej. Dôvod? Puk po rýchlej akcii pretrhol sieť, čo ušlo pozornosti rozhodcov.

T.J. Oshie Čítajte viac Fehérváry rozdával bodyčeky, NHL má prvého postupujúceho

Tí si až pri prerušenej hre overili situáciu prostredníctvom videa a Colorado sa ujalo vedenia.

„Nič také som ešte nevidel,“ reagoval jeden z expertov ESPN Dave Jackson, ktorý bol dlhé roky rozhodcom.