Chára vs. všetci. Trojitý úder rozčúleného obra je hitom internetu

Hokejisti Caroliny Hurricanes zvíťazili v nedeľňajšom zápase zámorskej NHL na ľade New Yorku Islanders a pripísali si štvrtý triumf v sérii.

24.04.2022 22:18
Zdeno Chára Foto:
Hnev Zdena Cháru pocítil aj Jordan Martinook.
debata (5)

„Ostrovania“ prehrali piaty duel po sebe. Slovenský obranca Zdeno Chára odohral 18:05 minúty a pripísal si dve trestné minúty, štyri hity, jeden blok a dva mínusové body.

V 1. tretine pocítili jeho hnev hneď traja hráči Caroliny, ktorým v priebehu piatich sekúnd rozdal tvrdé údery. „Chára vs. všetci“, napísal web bleacherrepor­t.com krátko po tom, ako k situácii z 1. tretiny prišlo:

„Bol pripravený zmastiť celý tím Hurricanes. Aj v 45 rokoch je absolútne zviera,“ zneli niektoré zo záplavy reakcií na twitteri.

Detroit zvíťazil v New Jersey 3:0. Tomáš Tatar odohral v drese Devils 17:27 minúty a pripísal si dva mínusové body.

Výsledky:
Columbus – Edmonton 5:2, NY Islanders – Carolina 2:5, New Jersey – Detroit 0:3

Slovenskí hokejisti s najviac zápasmi v NHL Fotogaléria - 14 fotiek Všetky fotky