Čudná reakcia brankára Haláka. Nahnevalo ho, že má chytať

Slovenský gólman Jaroslav Halák bol očividne prekvapený z požiadavky trénera. Do zápasu naskakoval za nepriaznivého stavu.

20.03.2022 11:00
Jaroslav Halák. Foto:
Jaroslav Halák.
debata (2)

Zvláštna situácia sa v súvislosti so slovenským brankárom Jaroslavom Halákom odohrala po skončení druhej tretiny súboja NHL medzi Vancouvrom Canucks a Calgary Flames.

Jaroslav Halák Čítajte viac Halák naskočil do 13. duelu v sezóne. No body Vancouvru nepriniesol

Po dvoch tretinách prehrával v kanadskom derby domáci tím 0:4. Jednotka Vancouvru Demko nemal zjavne svoj deň. Tréner Bruce Boudreau sa rozhodol, že ho nahradí Halákom.

Ten bol očividne rozladený až frustrovaný nečakaným rozhodnutím, ktoré mu tréner oznámil krátko pred odchodom do šatne.

Halák sa do bránky Canucks nedostal už tri týždne. Kanadský tím stavil vo vrcholiacich bojoch o postup do play-off takmer výhradne na jeho konkurenta Thatchera.

Slovákov prekvapený výraz môže súvisieť aj s tým, že už je jednou nohou preč z klubu. V pondelok je totiž v NHL uzávierka prestupov a Halákové meno sa často spája so zmenou dresu.

šport fb šablóna Dávame do pozornosti Aktuality, diskusie, komentáre... Pridajte sa k nám a sledujte našu FB stránku Šport.Pravda.sk