Slovenský útočník Tomáš Tatar si v noci na štvrtok pripísal v NHL na konto prihrávku.

17.03.2022 06:54
Tomáš Tatar Foto:
Tomáš Tatar.

Zaznamenal svoju 13 asistenciu v tejto sezóne a celkovo získal 24 bodov. New Jersey Devils však prehralo na ľade Calgary Flames 3:6. Tatar odohral vyše 19 minút a zaznamenal dva plusové body.

New Jersey v zápase zlyhalo v presilových hrách. Zo štyroch príležitostí v početnej výhode nevyužilo ani jednu, pričom hráč Devils nesedel na trestnej lavici ani raz.

Kľúčové momenty zo zápasu Calgary proti New Jersey.

V zostave Calgary chýbal útočník Adam Ružička, ktorého vedenie Flames poslalo pred pár dňami do farmárskeho tímu v Stocktone.

Zostril zo stretnutia NHL Seattle Kraken vs Tampa Bay Lightning.

Obranca Erik Černák sa tešil v drese Tampy Bay z víťazstva 4:1 v Seattli. Černák strávil na ľade 19:01 minúty a na brankára Philippa Grubauera vyslal dve strely.

výsledky NHL:

Calgary – New Jersey 6:3 /za hostí Tatar 0+1/, Minnesota – Boston 4:2, Ottawa – Columbus 1:4, Seattle – Tampa Bay 1:4

Viac na túto tému: #hokej #NHL #Tomáš Tatar #Erik Černák