Fantastický obrat Caroliny. Blues uspeli v najchladnejšom zápase NHL

Hokejisti St. Louis triumfovali v novoročnej zimnej klasike NHL na ľade Minnesoty 6:4.

02.01.2022 07:50
Carolina Foto: ,
Hokejisti Caroliny.

V druhej tretine nastrieľali päť gólov, z toho na štyroch (2+2) sa podieľal kanadský útočník Jordan Kyrou.

Blues na Target Field v Minneapolise uspeli v najchladnejšom zápase v histórii NHL.

Hráči New Yorku Islanders v zostave so slovenským obrancom Zdenom Chárom zdolali Edmonton 3:2 po predĺžení.

Vancouver zvíťazil na ľade Seattlu 5:2. Slovenský brankár Jaroslav Halák kryl na striedačke chrbát Američanovi Thatcherovi Demkovi, ktorý zlikvidoval 30 z 32 striel súepera.

Carolina zvíťazila na ľade Columbusu 7:4. Hurricanes prehrávali v 29. minúte už 0:4, no podaril sa im pozoruhodný obrat, tretiu tretinu vyhrali 5:0.

Florida zdolala Montreal 5:2, Boston zvíťazil nad Buffalom 4:3 po predĺžení, keď otočil z 1:3.

Toronto si poradilo s Ottawou jednoznačne 6:0, Nashville zdolal Chicago 6:1 a hráči Los Angeles zvíťazili nad Philadelphiou 6:3.

výsledky:
Columbus – Carolina 4:7, Florida – Montreal 5:2, Boston – Buffalo 4:3 pp, Nashville – Chicago 6:1, New York Islanders – Edmonton 3:2 pp, Minnesota – St. Louis 4:6, Toronto – Ottawa 6:0, Seattle – Vancouver 2:5, Los Angeles – Philadelphia 6:3