Tatar strelil druhý gól v sezóne. Pánik sa vrátil do zostavy peknou asistenciou

Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar prispel jedným gólom k triumfu New Jersey v nočnom zápase zámorskej NHL na ľade Tampy Bay 5:3.

21.11.2021 07:15 , aktualizované: 07:51
Panthers Devils Hockey Foto: ,
Obranca New Jersey Devils Ty Smith (24) sa teší s Tomášom Tatarom z gólu.

Tridsaťročný útočník sa presadil v 59. minúte, keď spečatil výsledok duelu do prázdnej bránky.

Bolo to jeho druhý gól a siedmy bod v prebiehajúcej sezóne. Celkovo strávil na ľade 13:30 min a trikrát vystrelil na bránku.

Richard Pánik si pripísal jednu asistenciu pri prehre New Yorku Islanders s Calgary Flames 2:5.

Slovenský útočník odohral 14:42 minút a do štatistík si pripísal aj dve strely na bránku, tri hity a mínusový bod.

Jeho spoluhráč Zdeno Chára strávil na ľade 19:24 min a ku strele na bránku pridal dve trestné minúty.

Washington zvíťazil na ľade San Jose hladko 4:0. Kapitán Capitals Alexander Ovečkin strelil dva góly a pridal asistenciu, ďalšie dva góly pridal Conor Sheary.

Slovenský obranca Martin Fehérváry odohral 19:03 minút a do štatistík si pripísal dve „plusky“, dve strely na bránku a šesť bodyčekov.

Connor McDavid strelil gól a pridal asistenciu pri výhre Edmontonu Oilers nad Chicagom Blackhawks 5:2 a svoju bodovú sériu od začiatku sezóny natiahol už na 17 zápasov.

Nazbieral v nich dvanásť gólov a 20 asistencií. Leon Draisaitl mal taktiež bilanciu 1+1 a s 35 bodmi (18+17) vedie kanadské bodovanie súťaže.

výsledky:
Los Angeles – Carolina 4:5, Tampa Bay – New Jersey 3:5 /Tatar za hostí 1+0/, Florida – Minnesota 5:4, Montreal – Nashville 6:3, NY Islanders – Calgary 2:5, Philadelphia – Boston 2:5, Toronto – Pittsburgh 0:2, Arizona – Detroit 2:1 pp, Dallas – St. Louis 4:1, Edmonton – Chicago 5:2, Vegas – Columbus 3:2, San Jose – Washington 0:4

Viac na túto tému: #Richard Pánik #Tomáš Tatar