Sekera sa teší z víťazstva. Dallas rozhodol v predĺžení

Hokejisti Dallasu zdolali v noci na sobotu v zámorskej NHL Los Angeles 3:2 po predĺžení.

23.10.2021 07:05
dallas, los angeles Foto: ,
Rozhodujúci okamih. Útočník Dallasu Denis Gurianov prekonáva v predĺžení brankára Los Angeles Jonathana Quicka.

Pripísali si tretie víťazstvo v sezóne, druhé za sebou. Víťazný gól Stars strelil 45 sekúnd pred koncom predĺženia Denis Gurianov. Slovenský obranca Andrej Sekera odohral za domáce „hviezdy“ 20:58 minúty.

Na čele Západnej konferencie figuruje Edmonton, ktorý uspel na ľade Vegas 5:3 a z úvodných piatich stretnutí sezóny vyťažil maximálny možný počet 10 bodov. Po dva góly Oilers vsietili Leon Draisaitl (2+1) a Zach Hyman (2+0).

Stopercentnú bilanciu si udržuje aj San Jose. Sharks triumfovali v Toronte 5:3 a vyhrali aj svoj štvrtý zápas v novom ročníku.

Výsledky NHL:
Toronto – San Jose 3:5, Buffalo – Boston 1:4, Dallas – Los Angeles 3:2 pp, Vegas – Edmonton 3:5

Viac na túto tému: #Andrej Sekera #Dallas Stars #Edmonton Oilers #Los Angeles Kings