Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Odletela mu prilba, ťažko sa zviechal. Cháru pred buly poslali na ľad spoluhráči

Odohral vyše 20 minút, dvakrát vystrelil na bránku, zaznamenal plusku i dvojminútový trest.

20.05.2021 16:27
Zdeno Chára, Nick Ritchie Foto: ,
Obranca Washingtonu Zdeno Chára a Nick Ritchie z Bostonu.

Nič z toho nemuselo platiť, keby sa Zdeno Chára zranil pri bizarnom incidente pred tretím zápasom úvodného kola play off NHL.

Na rozkorčuľovaní do slovenského hokejistu tvrdo narazili dvaja spoluhráči – Justin Schultz a Daniel Carr.

Aj keď štyridsaťštyri­ročného obrancu Washingtonu nie je jednoduché poslať na ľad, pri nečakanom momente naň spadol tak tvrdo, že mu odletela prilba a niekoľko sekúnd sa z neho zviechal.

Ihneď sa pri ňom pristavili ďalší hráči a zisťovali, ako je na tom. Chára aj tentoraz ukázal svoju nezlomnosť, otriasol sa a zakrátko pokračoval v rozcvičke.

Hráči i fanúšikovia Capitals si mohli vydýchnuť, skúsený bek v ďalšom súboji dramatickej série proti bývalému tímu z Bostonu nechýbal.

chára boston nhl Čítajte viac Chára sledoval bostonskú radosť i krásny gól Halla

Hráči Bruins napokon uspeli druhýkrát za sebou po predĺžení a ujali sa vedenia 2:1 na zápasy. Štvrtý duel sa uskutoční v noci z piatka na sobotu nášho času opäť v bostonskej TD Garden.

šport fb šablóna Dávame do pozornosti Aktuality, diskusie, komentáre... Pridajte sa k nám a sledujte našu FB stránku Šport.Pravda.sk
Viac na túto tému: #Zdeno Chára #Washington Capitals #Boston Bruins