Odletela mu prilba, ťažko sa zviechal. Cháru pred buly poslali na ľad spoluhráči

Odohral vyše 20 minút, dvakrát vystrelil na bránku, zaznamenal plusku i dvojminútový trest.

20.05.2021 16:27
Zdeno Chára, Nick Ritchie Foto: ,
Obranca Washingtonu Zdeno Chára a Nick Ritchie z Bostonu.

Nič z toho nemuselo platiť, keby sa Zdeno Chára zranil pri bizarnom incidente pred tretím zápasom úvodného kola play off NHL.

Na rozkorčuľovaní do slovenského hokejistu tvrdo narazili dvaja spoluhráči – Justin Schultz a Daniel Carr.

Aj keď štyridsaťštyri­ročného obrancu Washingtonu nie je jednoduché poslať na ľad, pri nečakanom momente naň spadol tak tvrdo, že mu odletela prilba a niekoľko sekúnd sa z neho zviechal.

Ihneď sa pri ňom pristavili ďalší hráči a zisťovali, ako je na tom. Chára aj tentoraz ukázal svoju nezlomnosť, otriasol sa a zakrátko pokračoval v rozcvičke.

Hráči i fanúšikovia Capitals si mohli vydýchnuť, skúsený bek v ďalšom súboji dramatickej série proti bývalému tímu z Bostonu nechýbal.

chára boston nhl Čítajte viac Chára sledoval bostonskú radosť i krásny gól Halla

Hráči Bruins napokon uspeli druhýkrát za sebou po predĺžení a ujali sa vedenia 2:1 na zápasy. Štvrtý duel sa uskutoční v noci z piatka na sobotu nášho času opäť v bostonskej TD Garden.

šport fb šablóna Dávame do pozornosti Aktuality, diskusie, komentáre... Pridajte sa k nám a sledujte našu FB stránku Šport.Pravda.sk
Viac na túto tému: #Zdeno Chára #Washington Capitals #Boston Bruins