Ovečkinov uterák pristál na Chárovej hlave. Reakcia slovenského obra je hitom

Odhodlanie a sústredenie Zdena Cháru sú na nezaplatenie. Týmito slovami označila stránka Hockey Hound na twitteri výraz slovenského obrancu v druhom zápase 1. kola play off NHL. Reagovala na moment, keď na jeho hlave pristál uterák kapitána Washingtonu Alexandra Ovečkina.

18.05.2021 12:35
Zdeno Chára, Alexander Ovečkin Foto: ,
Hviezdna oslava. Zdeno Chára (vľavo) sa s Alexandrom Ovečkinom teší z víťazstva nad Bostonom.

Aj táto scéna bola ukážkou Chárovej povestnej koncentrácie počas duelov.

Capitals podľahli Bostonu v prestrelke 3:4 po predĺžení.

K spomínanej situácii, ktorá mala na sociálnej sieti v utorok predpoludním takmer 100-tisíc pozretí, prišlo v závere 2. tretiny:

Chára odohral proti bývalému tímu necelých 13 minút, zaznamenal bodyček a jednu zblokovanú strelu. Bruins bez Jaroslava Haláka, ktorý nebol ani na lavičke, vyrovnali sériu na 1:1.

Niekdajší kapitán Bostonu v stretnutí poslal na ľad Seana Kuralyho, čo si všimla aj stránka Capitals na twitteri:

Štyridsaťštyriročný veterán bol na ľade aj počas tvrdého hitu „zlého muža“ Capitals Toma Wilsona na Curtisa Lazara. Druhý menovaný skončil na striedačke, odkiaľ mu pomohli naspäť na ľad spoluhráči:

Washington bude mať šancu odčiniť domácu prehru v noci na štvrtok nášho času, keď sa predstaví na ľade Bostonu.

Viac na túto tému: #Alexander Ovečkin #Zdeno Chára #Washington Capitals