Pánik sa vrátil na ľad, Washington vyhral

Hokejisti Washingtonu zvíťazili v zápase NHL na ľade New Jersey 2:1 po predĺžení.

03.04.2021 06:48
Richard Pánik Foto: ,
Richard Pánik.

Ruský obranca Dmitrij Orlov skóroval 21 sekúnd pred koncom predĺženia a rozhodol, že Capitals uspeli aj v siedmom tohtosezónnom vzájomnom súboji s Devils.

Za hostí nastúpili dvaja Slováci, útočník Richard Pánik ani obranca Zdeno Chára nebodovali.

NHL – výsledky:

NEW JERSEY DEVILS – WASHINGTON CAPITALS 1:2 pp (0:0, 1:1, 0:0 – 0:1)
Góly: 33. McLeod (Boqvist, Murray) – 29. Carlson (Eller), 65. Orlov. Brankári: Blackwood – Vaněček, strely na bránku: 23:40, 3600 divákov

WINNIPEG JETS – TORONTO MAPLE LEAFS 1:2 pp a sn (0:0, 1:1, 0:0 – 0:0, 0:1)
Góly: 32. Copp (Lowry, Appleton) – 26. Dermott (Spezza, Bogosian), rozhodujúci sam. nájazd Spezza. Brankári: Hellebuyck – Campbell, strely na bránku: 32:38, bez divákov

COLORADO AVALANCHE – ST. LOUIS BLUES 3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
Góly: 4. Saad (Kadri, Burakovsky), 15. MacKinnon (Landeskog, Makar), 34. MacKinnon (Landeskog, MacDonald) – 4. Hoffman (Schenn, Perron), 38. Perron (Tarasenko, Krug). Brankári: Johansson – Binnington, strely na bránku: 39:27, 4039 divákov

EDMONTON OLIERS – CALGARY FLAMES 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
Góly: 22. Nugent-Hopkins (Draisaitl), 32. Kahun (Yamamoto, Bear), 48. McDavid (Draisaitl) – 13. Stone (Mangiapane, Lucic), 26. Tkachuk (Monahan, Bennett). Brankári: Smith – Markström, strely na bránku: 25:26, bez divákov

ANAHEIM DUCKS – ARIZONA COYOTES 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
Góly: 17. Volkov (Comtois, Drysdale), 25. Silfverberg (Grant, Fowler) – 19. J. Larsson (Kessel, Gross), 31. Pederson (Dvorak, Goligoski), 53. Kessel (Schmaltz, Gross), 57. Schmaltz (Gross). Brankári: Stolarz – Hill, strely na bránku: 29:31, bez divákov

LOS ANGELES KINGS – SAN JOSE SHARKS 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Góly: 3. Hertl (Knyžov, Balcers), 30. Meier (Hertl), 60. Balcers (Burns). Brankári: Petersen – Jones, strely na bránku: 30:36, bez divákov

Viac na túto tému: #Richard Pánik #Washington Capitals