Chára a spol. sú vo forme. Capitals nezastavilo ani New Jersey

Hokejisti Washingtonu zvíťazili v zápase zámorskej NHL v noci na pondelok na ľade New Jersey 3:2.

01.03.2021 07:06
Washington Capitals, Alexander Ovečkin Foto: ,
Hrdina Capitals. O triumfe Washingtonu rozhodol kapitán Alexander Ovečkin.

O triumfe Caps rozhodol ruský kanonier Alexander Ovečkin. Washington zvíťazil tretíkrát za sebou.

V drese víťazov odohral slovenský obranca Zdeno Chára vyše 18 minút, nebodoval ani jeho krajan Richard Pánik, ktorý odohral takmer 9 minút a zapísal si mínusový bod.

Zostrih zo zápasu New Jersey - Washington.

Chicago zvíťazilo doma nad Detroitom 7:2 aj vďaka 400. gólu Patricka Kanea v kariére.

Kane sa tak stal stým hokejistom ligy, ktorý dosiahol túto métu, štvrtým v klubových dejinách po Bobbym Hullovi, Stanovi Mikitovi a Stevovi Larmerovi.

Zostrih zo zápasu Chicago - Detroit.

Hráči Bostonu Bruins zvíťazili na ľade New Yorku Rangers 4:1. O triumf „medveďov“ sa výraznou mierou pričinil Charlie Coyle, autor dvoch gólov.

Brankár Bostonu Tuukka Rask, ktorý dostal prednosť pred Slovákom Jaroslavom Halákom, mal 20 úspešných zákrokov.

Zostrih zo zápasu NY Rangers - Boston.

Výsledky:
NY Rangers – Boston 1:4, Buffalo – Philadelphia 0:3, Nashville – Columbus 3:1, New Jersey – Washington 2:3, NY Islanders – Pittsburgh 2:0, Chicago – Detroit 7:2

Viac na túto tému: #Alexander Ovečkin #Zdeno Chára #Washington Capitals #New Jersey Devils