Na rozhodnutie sa čakalo takmer 100 minút. Flyers živia nádej

Hokejisti Vancouveru si vynútili rozhodujúci siedmy zápas o postup do finále Západnej konferencie NHL.

04.09.2020 06:53
Philadelphia Flyers Foto: ,
Radosť hokejistov Philadelphie Flyers.

V šiestom súboji 2. kola play off zvíťazili nad Vegas 4:0 a vyrovnali stav série na 3:3. Hrdinom Canucks bol brankár Thatcher Demko, ktorý zlikvidoval všetkých 48 striel súperových hráčov.

Siedmy duel je na programe v piatok o 22.00 SELČ.

Aj hokejisti Philadelphie odvrátili vo východnej vetve hrozbu vypadnutia v 2. kole play off, v šiestom dueli zdolali New York Islanders 5:4 po predĺžení.

Zostrih zo zápasu NY Islanders - Philadelphia.

Rozhodujúci gól strelil v 96. minúte ruský obranca Ivan Provorov. Postupujúceho do konferenčného finále určí siedmy zápas, ktorý sa uskutoční v nedeľu o 1.30 SELČ.