Prestrelka v New Yorku. Sekera sa vrátil do zostavy Dallasu

Hokejisti Floridy zvíťazili v nedeľnom zápase zámorskej NHL na ľade New Yorku Rangers po divokom priebehu 6:5 po samostatných nájazdoch.

10.11.2019 22:06 , aktualizované: 23:01
Florida Panthers Foto: ,
Hokejisti Floridy Panthers oslavujú jeden z gólov v sieti Rangers.

Rozhodujúci nájazd premenil Vincent Trocheck. Gólom a dvomi asistenciami sa na výhre Panthers podieľal Rus Jevgenij Dadonov, kapitán hostí Aleksander Barkov zaznamenal dva body (1+1).

V ďalšom stretnutí Winnipeg zdolal doma Dallas 3:2 po predĺžení. O víťazstve Jets rozhodol v 21. sekunde predĺženia Mark Scheifele.

Zostrih zo zápasu NY Rangers - Florida.

Do zostavy Stars sa po zranení vrátil slovenský obranca Andrej Sekera, odohral 21 a pol minúty, vyslal dve strely a pripísal si plusový bod.

Sekera nastúpil na svoj prvý zápas od 26. októbra, zranenie utrpel v dueli s Pittsburghom po náraze na mantinel.