Príprava klubov NHL graduje. Skórovali Tatar i Černák

Slovenský hokejista Tomáš Tatar sa v noci na nedeľu v prípravnom stretnutí NHL podieľal gólom na víťazstve Montrealu Canadiens nad Ottawou Senators 4:0.

22.09.2019 09:35
Tatar Foto: ,
Tomáš Tatar (vpravo) sa presadzuje medzi dvojicou Anthonym Duclairom a Thomasom Chabotom.

Dvadsaťosemročný útočník v tretej tretine využil presilovú hru a zvýšil na priebežných 3:0. Jeden gól si pripísal aj obranca Erik Černák. Jeho Tampa Bay však podľahla v Nashville 4:5 po predĺžení.

Prípravné zápasy klubov NHL

Columbus – Pittsburgh 3:1, Minnesota – Colorado 4:3, Buffalo – Toronto 5:3, New Jersey – New York Islanders 4:3, Philadelphia – New York Rangers 4:1, Washington – Carolina 3:2, Ottawa – Montreal 0:4 /Tatar za hostí 1+0/, Dallas – Florida 0:6, Nashville – Tampa Bay 5:4 pp /Černák za hostí 1+0/, San Jose – Vegas 1:3, Chicago – Boston 3:2 pp, Arizona – Anaheim 4:3 pp a sn, Los Angeles – Vancouver 7:5