Veľký večer Húsku. V bránke nahradil Lundqvista

V noci na sobotu sa v prípravných zápasoch hokejovej NHL nepresadil žiadny Slovák.

21.09.2019 07:47
Adam Húska Foto: ,
Adam Húska v akcii v prípravnom zápase v bránke NY Rangers.

V drese New Jersey Devils odohral takmer dvanásť minút útočník Marián Studenič a pri víťazstve nad New Yorkom Rangers 4:2 si pripísal plusový bod.

V bránke Rangers dostal od 30. minúty príležitosť slovenský brankár Adam Húska a pripísal si 15 zákrokov.

Hviezda Devils Taylor Hall odohral prvý zápas od 23. decembra, keď si zranil koleno a uviedol sa gólom a asistenciou.

Toronto Maple Leafs zdolalo Buffalo 3:0, obranca „javorových listov“ Martin Marinčin absolvoval na ľade viac ako osemnásť minút a nazbieral dve „plusky“ a dve trestné minúty.

Prípravné zápasy klubov NHL

New Jersey – New York Rangers 4:2, Tampa Bay – Nashville 3:1, Toronto – Buffalo 3:0, Detroit – New York Islanders 3:4 pp, Winnipeg – St. Louis 3:4 pp, Edmonton – Calgary 6:2