Drina aj roztomilí synovia. Chára ladí na novú sezónu

29.08.2019 18:22
Zdeno Chára
Kapitán Bostonu Zdeno Chára je najstarší aktívny hráč v NHL. Autor: ,

Prázdniny či nie, slovenský obranca si musí plniť svoje povinnosti. Otcovské aj hráčske.

Letné dni sú pre bežných ľudí šancou vydýchnuť si. Stráviť niekoľko dní na dovolenke, viac sa venovať rodine, trochu vypnúť od pracovných povinností.

Vrcholoví športovci to majú úplne naopak. Na ničnerobenie môžu zabudnúť. Počas prázdnin budujú základy pre úspešnú blížiacu sa sezónu. Laktátom a prekonávaním samého seba v letnej príprave.

S pribúdajúcim vekom je to ešte náročnejšie. Svoje o tom vie aj Zdeno Chára. A tak ani po parádnej predošlej sezóne nezaháľa.

Predchádzajúci ročník bol pre Boston i Cháru vynikajúci. Chýbal mu už len víťazný koniec. Postupne sa prepracovali až do finále, kde však podľahli St. Louis Blues. Chára dohral sériu so zlomenou čeľusťou, za čo si v zámorí získal ďalších obdivovateľov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

No limits No closing hours No strings attached #dukla #summertraining

Príspevok, ktorý zdieľa Zdeno Chara (@zeechara33),

"Klobúk dole. Prístup na ľade a postoje mimo neho robia z Cháru legendu. Keď ukončí kariéru, bude členom Siene slávy NHL,“ vravel bývalý hokejista Jeremy Roenick.

Chára sa však končiť nechystá. Jedine na vrchole. A tak tvrdo pracuje na tom, aby sa do finále play off vrátil a zakončil ho víťazstvom. Slovenský obranca tvrdo pracuje a aj si plní otcovské povinnosti.

Pozrite sa, ako mu to ide:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Family time is a little different in Zdeno Chara's world. (: @zeechara33)

Príspevok, ktorý zdieľa NHL (@nhl),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zdeno Chára #NHL #Boston Bruins
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku