Stanleyho pohár nie je toaleta ani miska pre psa, znie zo zámoria

18.07.2019 13:14
Craig Berube
Kanadský tréner St. Louis Blues Craig Berube sleduje dieťa fanúšičky v Stanleyho pohári počas prehliadky trofeje v jeho rodnom meste Calahoo. Autor: ,

Americký novinár Ken Campbell z The Hockey News vyjadril nesúhlas s hráčmi, ktorí Stanleyho pohár používajú na rôznu formu zábavy. Campbell žiada o väčší rešpekt pre vzácnu trofej.

Naposledy Campbella rozhneval útočník Robbie Fabbri zo St. Louis, ktorý naplnil pohár špagetami a kŕmil z neho svojich psov.

„Hráči tvrdo pracujú, aby vyhrali tento krásny pohár, je to pre nich splnenie celoživotného sna. A potom dovolia svojmu psovi, aby z neho jedol špagety a fašírky? Alebo si myslíte, že je normálne dať do neho svoje dieťa bez plienky, ktoré do neho vykoná potrebu? Dovolíte koňovi jesť z trofeje, hodiť ho do bazéna? Hej, chlapci! Stanleyho pohár nie je toaleta, ani miska pre psa, ani tanier na jedlo. Takže prestaňte ho takto dehonestovať,“ napísal Campbell vo svojom článku.

Novinár tiež napísal príspevok na svojom twitteri: „Som si istý, že ďalší hráč zo St. Louis Blues, ktorý dostane Stanley Cup, sa poteší, že psy Robbieho Fabbriho z neho v pondelok jedli špagety a fašírky. Je neuveriteľné, ako NHL umožňuje hráčom zaobchádzať s pohárom.“

Kapitán
		St. Louis Alex Pietrangelo počas
		osláv...
Švédsky
		obranca St. Louis Carl Gunnarsson
		počas...
+16Hrdina z bránky St.
		Louis Jordan Binnington
		na...
#Stanley Cup #St. Louis Blues #Ken Cambpell
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku