Kokaín a prostitútky. Kuznecov sa ospravedlnil a vyviazol bez trestu

, 01.06.2019 10:00
Kuznecov hokej NHL
Jevgenij Kuznecov v drese Washingtonu Capitals. Autor: ,

Vedenie hokejovej NHL a organizácie Washington Capitals uzavreli vyšetrovanie v prípade Jevgenija Kuznecova.

Ruský útočník sa dostal do problémov po tom, ako sa na verejnosť dostalo video, ktoré zachytáva elitného hokejistu sedieť pri stole, na ktorom sú dve čiary z bieleho prášku a v posteli ležia sporo odeté devy.

„Prijali sme jeho vysvetlenie a ospravedlnenie za to, že sa vystavil takejto nešťastnej situácii. Napriek tomu sme sklamaní, že sa na videu objavil,“ stálo vo vyjadrení Capitals. K situácii sa vyjadril aj zástupca komisára NHL Bill Daly:

„V žiadnom prípade neschvaľujeme rozhodnutia, ktoré pán Kuznecov v danú noc urobil. Jeho výpoveď je však dokonale v súlade s informáciami, ktoré sa nám podarilo zhromaždiť, a preto nemáme žiadny dôvod spochybňovať ju. Celý prípad považujeme za formálne uzavretý.“

Video malo vzniknúť v lete roku 2018, keď po zisku Stanleyho pohára hráč oslavoval v kruhu priateľov. Kuznecov uviedol, že v okamihu, keď na stole zbadal biely prášok, hotelovú izbu opustil.

„V prvom rade chcem zdôrazniť, že som nikdy nebral drogy. Považujem však za dôležité verejne sa ospravedlniť organizácii, spoluhráčom, fanúšikom a celej verejnosti za to, že som sa vystavil takejto situácii. Bola to pre mňa veľká lekcia, z ktorej sa však nepochybne poučím,“ povedal Kuznecov.

#NHL #Washington Capitals #Jevgenij Kuznecov
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku