VIDEO: Bolestný hnev. Subban obvinil súpera, že ho pohrýzol do prsta

24.01.2019 13:12
P.K. Subban, Pierre-Edouard Bellemare
P.K. Subban z Nashvillu s bolestivou grimasou a útočník Vegas Pierre-Edouard Bellemare, ktorý ho mal pohrýzť do prsta. Autor: ,

Kanadský obranca Nashvillu Predators P. K. Subban obvinil francúzskeho útočníka Vegas Golden Knights Pierra-Édouarda Bellemara z toho, že ho pohrýzol do malíčka v stredajšom dueli zámorskej NHL medzi spomenutými klubmi.

K incidentu malo dôjsť v závere druhej tretiny v skrumáži pred bránkou „predátorov“. Subban chytil Bellemara za hlavu, ale po chvíli začal jasne gestikulovať, že mu súper zahryzol do prsta.

Následne sa na ľade strhla potýčka, po ktorej dostal bek Nashvillu štyri trestné minúty, zatiaľ čo útočník Vegas zamieril na striedačku bez trestu.

„Pokúšal som sa ho iba chytiť, vytiahnuť ho z bránkoviska a on ma pohrýzol. Neviem, čo viac mám k tomu povedať,“ vyjadril sa 29-ročný bek, ktorý sa posťažoval aj na rozhodcu Jaka Brenka, že napriek viditeľne krvácajúcemu prstu protivníka nevylúčil.

„Myslím si, že ak niekomu dáte ruku do úst, musíte cítiť zuby. Čo chcete, aby som povedal? Keď ma ťahal, nemal som v ústach chránič, takže tam boli moje zuby,“ povedal francúzsky reprezentant, ktorý však odmietol, že by Subbana pohrýzol.

#P.K. Subban #Pierre-Édouard Bellamere
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku