Bez Slovákov. Nashville zdolal Carolinu, Washington zvíťazil nad St. Louis 5:2

Hokejisti Nashville Predators zvíťazili v prípravnom stretnutí NHL na ľade Caroliny Hurricanes 5:4 po predĺžení.

01.10.2018 07:08
Nashville Predators Foto: ,
Hokejisti Nashvillu Predators.

V drese domácich už absentoval slovenský obranca Michal Čajkovský, ktorého klubové vedenie poslalo na farmu a 26-ročný zadák tak začne sezónu v tíme Charlotte Checkers v AHL. O triumfe hostí rozhodol dvoma gólmi Ryan Johansen, ten druhý strelil už v 21. sekunde predĺženia. Dva góly za Carolinu tiež dosiahol Craig Smith.

Obhajca titulu Washington Capitals doma zdolal St. Louis Blues 5:2, keď štyri góly zaznamenal v tretej tretine. Tieňom zápasu bol zákrok krídelníka Capitals Toma Wilsona na hlavu protihráča Oskara Sundqvista, za ktorý Wilson dostal 10 minút a môže očakávať od vedenia NHL aj ďalšiu suspendáciu.