Černák bol pri výhre Tampy, zapísal si dve plusky

Hokejisti Tampy Bay v zostave s obrancom Erikom Černákom zvíťazili v noci na piatok v prípravnom zápase NHL v Orlande nad Floridou 6:2. Černák si pripísal dva plusové body.

28.09.2018 07:33
NHL oilers Foto: ,
Clayton Keller (9) z Arizony Coyotes fauluje Matthew Benning (83) z Edmontonu Olilers.

Ottawa v zostave s Christiánom Jarošom vyhrala na ľade Chicaga 2:1, slovenský obranca odohral takmer 15 minút a zapísal si jeden plusový bod.

Nedarilo sa Winnipegu, ktorý aj so slovenským útočníkom Markom Daňom doma prehral s New Jersey 3:5. Daňo hral vyše 14 minút a zaznamenal jednu mínusku.

Prehrala aj Arizona s útočníkom Richardom Pánikom, na ľade Edmontonu (2:3 pp) ju v nadstavení o úspech pripravil gól Connora McDavida. Pánik si zapísal dva mínusové body.

NHL – príprava

Philadelphia – New York Rangers 2:4, Tampa Bay – Florida 6:2, Winnipeg – New Jersey 3:5, Chicago – Ottawa 1:2, Edmonton – Arizona 3:2 pp, San Jose – Calgary 3:4

Viac na túto tému: #Marko Daňo #Erik Černák #Christián Jaroš