Rozhodca, ktorý priťahuje zranenia. Berton skončil už dvakrát na nosidlách

, 16.04.2018 14:04
Ian Walsh
Nedávno skončil v NHL na ľade aj rozhodca Ian Walsh. Autor: ,

Zranenia sa v hokeji netýkajú iba hráčov, čiarový rozhodca v NHL Steve Berton zažil hneď dva v rozpätí niekoľkých týždňov.

V nedeľňajšom druhom zápase 1. kola play-off vo Východnej konferencii medzi Washingtonom a Columbusom sa v závere druhej tretiny dostal do kolízie s útočníkom Blue Jackets Joshom Andersonom a odnieslo si to jeho koleno. Hru museli na niekoľko minút prerušiť, kým mu zdravotníci oboch tímov nepomohli dostať sa z ľadu.

Zostávajúcich 48 sekúnd z druhého dejstva dohrali s jedným čiarovým rozhodcom. Capitals napokon prehrali aj v druhom domácom zápase (4:5 po predĺžení) a v sérii zaostávajú 0:2.

Ešte v závere marca sa Burton rovnako ocitol na nosidlách, keď po strate rovnováhy do neho vrazil kapitán Edmontonu Oilers a najproduktívnejší hráč súťaže Connor McDavid. Tiež to bolo v zápase proti Columbusu. Rozhodca nešťastne padol hlavou na ľad, ale zo zranenia sa rýchlo dostal.

Aktuálne už toľko šťastia Burton nemal, zámorské médiá informujú o podvrtnutom kolene. Na ľade ho v tretej tretine nahradil Garrett Rank, ktorý je známy aj ako úspešný amatérsky golfista.

#Steve Berton #rozhodca #NHL
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
39,99
Flower box biela kocka "L" farebné kvety

Flower box biela kocka "L" farebné kvety

73,99
Srdce červené ruže valentín

Srdce červené ruže valentín

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk