Do Pánikovho auta vo veľkej rýchlosti narazilo BMW. Rútilo sa vraj ako vlak

03.02.2018 15:10
Richard Pánik
Richard Pánik. Autor: ,

Slovenský hokejista Richard Pánik bol vo štvrtok účastníkom dopravnej nehody. Spolu s jeho klubovým spoluhráčom v tíme severoamerickej NHL Arizona Coyotes fínskym brankárom Anttim Raantom cestovali do Gila River Arény na domáci zápas proti Dallasu Stars (1:4).

Vodič auta bol Raanta, Pánik sedel na mieste spolujazdca. Na diaľnici sa dostali do kolóny vozidiel, keď do nich zozadu narazilo vozidlo značky BMW, ktoré išlo veľkou rýchlosťou. Pánikovi sa nič nestalo a odohral stretnutie, fínsky brankár bol značne otrasený a duel sledoval zo šatne s bolesťou krku a chrbta.

„Bolo to, akoby sa na nás rútil vlak. Bol som trochu v šoku, najprv som sa uistil, či sú všetci v poriadku. Myslím si, že Pánik nevidel, že dôjde k nehode a nemal čas reagovať na to. Bol uvoľnenejší ako ja. Takisto je oveľa odolnejší ako ja, preto bol na tom zrejme lepšie,“ povedal fínsky gólman pre FOX Sports Arizona.

V piatok už so spoluhráčmi trénoval i Raanta a odcestoval s Coyotes na zápas do Los Angeles. Informácie uverejnil portál SlovakNHL.sk.

#Antti Raanta #Arizona Coyotes #Richard Pánik
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
26,99
Kytica Zimona 5

Kytica Zimona 5

46,99
Flower bag žlté ruže a biele santíny

Flower bag žlté ruže a biele santíny

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk