Chára sa zastal nenávideného spoluhráča. Marchanda vypískali v All Star zápase

30.01.2018 08:48
Zdeno Chára
Zdeno Chára. Autor: ,

Slovenský hokejista Zdeno Chára vyjadril prostredníctvom sociálnej siete podporu svojmu spoluhráčovi z Bostonu Bruins Bradovi Marchandovi.

Toho počas víkendového zápasu hviezd niekoľkí fanúšikovia vypískali, Chára mu však zložil poklonu.

Marchand patrí medzi najmenej obľúbených hráčov v profilige. Rád hrá do tela a provokuje súperov.

„Pamätám si, ako keby to bolo včera. Bolo to v roku 2008 a ja som sa v posilňovni pripravoval na zápas. V televízii vysielali zápas MS do dvadsať rokov a tento mladý chalan dal gól za Kanadu. Vrhol sa na plexisklo a hodil hokejku do publika. Hovorím si, ‚kto je do čerta tento chalan?‘ Náš vtedajší kondičný tréner John Whitesides, ktorý pozeral spolu so mnou, sa na mňa pozrel a hovorí: ‚Ten je náš‘,“ zaspomínal si Chára.

„Brad mal neskôr veľký vplyv na zisk Stanleyho pohára v roku 2011 a na MS a Svetovom pohári v roku 2016. Keď začal hrať v NHL, veľmi sa mi páčil jeho záujem a ochota učiť sa. Je to pre každého dôležité v akomkoľvek obore, ale aj v reálnom živote. Som za neho veľmi šťastný, že sa mu tvrdá práca a snaha vracajú. Gratulujem Marshy a ďakujem za to, ako si náš tím Boston Bruins reprezentoval na All Star v Tampe. Tvoj kapitán,“ napísal Chára na svojom Instagrame.

#Zdeno Chára #Boston Bruins #Brad Marchand
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku