Chára sa zastal nenávideného spoluhráča. Marchanda vypískali v All Star zápase

30.01.2018 08:48
Zdeno Chára
Zdeno Chára. Autor: ,

Slovenský hokejista Zdeno Chára vyjadril prostredníctvom sociálnej siete podporu svojmu spoluhráčovi z Bostonu Bruins Bradovi Marchandovi.

Toho počas víkendového zápasu hviezd niekoľkí fanúšikovia vypískali, Chára mu však zložil poklonu.

Marchand patrí medzi najmenej obľúbených hráčov v profilige. Rád hrá do tela a provokuje súperov.

„Pamätám si, ako keby to bolo včera. Bolo to v roku 2008 a ja som sa v posilňovni pripravoval na zápas. V televízii vysielali zápas MS do dvadsať rokov a tento mladý chalan dal gól za Kanadu. Vrhol sa na plexisklo a hodil hokejku do publika. Hovorím si, ‚kto je do čerta tento chalan?‘ Náš vtedajší kondičný tréner John Whitesides, ktorý pozeral spolu so mnou, sa na mňa pozrel a hovorí: ‚Ten je náš‘,“ zaspomínal si Chára.

„Brad mal neskôr veľký vplyv na zisk Stanleyho pohára v roku 2011 a na MS a Svetovom pohári v roku 2016. Keď začal hrať v NHL, veľmi sa mi páčil jeho záujem a ochota učiť sa. Je to pre každého dôležité v akomkoľvek obore, ale aj v reálnom živote. Som za neho veľmi šťastný, že sa mu tvrdá práca a snaha vracajú. Gratulujem Marshy a ďakujem za to, ako si náš tím Boston Bruins reprezentoval na All Star v Tampe. Tvoj kapitán,“ napísal Chára na svojom Instagrame.

#Boston Bruins #Brad Marchand #Zdeno Chára
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
43,99
Flower box biela kocka "S" červené ruže

Flower box biela kocka "S" červené ruže

35,99
Lady zelená orchidea

Lady zelená orchidea

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk