Chodí na jogu, skúša box. Hossa nevylúčil návrat na ľad, záujem má aj Chicago

11.01.2018 17:37

Slovenský hokejista Marián Hossa, ktorý musel pre zdravotné problémy nečakane prerušiť kariéru, stále nevylučuje návrat na ľad zámorskej NHL.

Marián Hossa v drese Chicaga.
Marián Hossa v drese Chicaga. Autor: SITA/AP, Andrew Nelles

Krídelník, ktorý v piatok 12. januára oslávi 39, narodeniny, má stále platnú zmluvu s Chicagom Blackhawks, v sezóne 2017/2018 sa však v drese tohto klubu nepredstaví.

„Niektorí fanúšikovia veria, že budem hrať už v tomto ročníku v play off, ale to by nešlo. Nehrať rok a zrazu nastúpiť na najťažšie obdobie by v mojom veku bolo veľmi ťažké. V tejto sezóne určite hrať nebudem,“ povedal Marián Hossa pre denník Šport.

„Pred pár dňami som si bol prvýkrát od poslednej série play off zakorčuľovať. Stále aktívne športujem, chodím do posilňovne. Cvičenie ma baví, bez neho by som nemohol byť. Striedam ho s behmi, teraz vo vnútri, keďže vonku je veľká zima. Chodím aj na jogu i pilates. Vyskúšal som si aj lekciu boxu,“ prezradil niekdajší hráč Detroitu, Pittsburghu, Atlanty či Ottawy.

Rodák zo Starej Ľubovne priznal, že s vedením Chicaga komunikuje i o prípadnej ďalšej spolupráci. „Stále mám platný hráčsky kontrakt, preto by som nemohol mať inú funkciu. Rozprávame sa o budúcnosti, ale tá nastane, až keď sa mi skončí zmluva. Záujem o spoluprácu je z oboch strán,“ povedal Marián Hossa.

#Marián Hossa #Chicago Blackhawks
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
33,99
Elite červené ruže

Elite červené ruže

29,99
Kytica pre dievčatko

Kytica pre dievčatko

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk