Divoký let českej hviezdy. Hudler žiadal kokaín a stewardovi sa vyhrážal smrťou

05.10.2017 09:45
Jiří Hudler
Jiří Hudler s ocenením Lady Byng Trophy pre najslušnejšieho hráča v júni 2015. Autor: ,

Český hokejista Jiří Hudler mal počas divokého letu z New Yorku do Prahy v alkoholovom opojení žiadať od personálu lietadla kokaín a pokúsiť sa močiť do potravinového vozíka.

Podľa denníka Blesk 33-ročný útočník s 11-ročnou kariérou v NHL mal obťažovať letušku a neskôr sa údajne mal vyhrážať smrťou privolanému stewardovi.

„Vravel, že keď priletíme do Prahy, zavolá známym a nechá ma zabiť. Potom to ešte raz zopakoval, keď som mu vravel, že nerozumiem,“ cituje denník Blesk jedného zo stewardov leteckej spoločnosti Delta Airlines. Existuje aj podozrenie, že Hudler si sám aplikoval kokaín v umývadle na toalete.

„Keď sa vrátil medzi cestujúcich, mal spodnú peru výrazne bielu od nejakého prášku. V kuchynke sa zasa chcel vymočiť do vozíka, musel som ho chytiť za ruku, aby to neurobil.“ doplnil stevard vo svojej výpovedi.

Hudler, ktorý odišiel z pražského letiska v sprievode policajtov, celú situáciu zľahčuje a nepriznal údajné vážne prehrešky v správaní na palube lietadla. „Nič sa nestalo, bol to len taký malý incident. Asi to nebolo úplne normálne, ale že by to vybočovalo, to nie,“ povedal Hudler, cituje ho portál isport.blesk.cz.

Člen držiteľa Stanley Cupu z roku 2008 Detroitu Hudler je momentálne voľný hráč bez zmluvy. Vlaňajšiu sezónu v NHL končil v drese Dallasu, predtým pôsobil vo Floride a Calgary. V najprestížnejšej profilige dosiaľ nastúpil v 708 zápasoch, v ktorých dosiahol 164 gólov a pridal 264 asistencií.

#NHL #kokaín #Jiří Hudler
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
35,87
Sweet Alstroméria Karafiát pink

Sweet Alstroméria Karafiát pink

19,99
Moss wall black mix

Moss wall black mix

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk