Útočníka Wild zaliala krv. Tvrdému mužovi Chicaga naparili šesť zápasov

Obranca klubu zámorskej hokejovej NHL Chicago Blackhawks Duncan Keith dostal trest na šesť stretnutí za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou počas utorkového zápasu na ľade Minnesoty Wild.

02.04.2016 12:37
Nebezpečný zákrok Duncana Keitha (v čase 0:20)

Obeťou Keithovho zákroku sa v prvej tretine stal útočník Wild Charlie Coyle, zadák Blackhawks inkasoval od rozhodcov trest do konca duelu. Keith si už odsedel piatkový víťazný súboj svojho mužstva na ľade Winnipegu Jets (5:4 po predĺžení), chýbať bude v zostávajúcich štyroch stretnutiach Chicaga v základnej časti a aj v prvom zápase 1. kola play off Západnej konferencie.

Spoluhráčovi Mariána Hossu a Richarda Pánika Keithovi počas absencie strhnú z príjmu 148 883 amerických dolárov. Informoval oficiálny web NHL.

Viac na túto tému: #Chicago Blackhawks #Minnesota Wild #Duncan Keith #Charlie Coyle