Gól roka? Giroux zavŕšil veľkolepý obrat Philadelphie v páde

Hokejistom Philadelphie sa vo štvrtkovom zápase NHL proti Columbusu podaril nevídaný kúsok. Napriek tomu, že po dvoch tretinách prehrávali Flyers už 0:3, v záverečnej časti strelili päť gólov a napokon vyhrali 5:4.

20.12.2013 07:59
Philadelphia Flyers, Claude Giroux Foto: ,
Radosť hokejistov Philadelphie po góle Clauda Girouxa.

Kapitán Philadephie Claude Giroux strelil dva góly – ten víťazný a jubilejný stý v NHL dosiahol dve minúty pred koncom z krkolomnej pozície. Puk zasiahol bekhendom po vydarenej otočke v páde. Strela z ťažkého uhla skončila za chrbtom prekvapeného brankára Blue Jackets Curtisa McElhinneya.

Víťazný gól Clauda Girouxa

Krásnym gól sa vo štvrtok prezentoval aj útočník Ottawy Jason Spezza v zápase proti Floride. Najprv si po sóle zo stredného pásma šikovne obhodil obrancu Panthers Dylana Olsena a následne si vychutnal aj brankára Scotta Clemmensena. Senators však nakoniec prehrali 2:4 a neuspeli v treťom zápase z posledných štyroch.

Gól Jasona Spezzu
Viac na túto tému: #Philadelphia Flyers #Ottawa Senators #Claude Giroux #Jason Spezza