Kopecký nedohral zápas na ľade Edmontonu

Slovenský hokejový útočník Tomáš Kopecký z Floridy nedohral štvrtkový zápas NHL proti Edmontonu. Ilavský rodák strávil pri prehre svojho tímu 1:4 na ploche počas troch striedaní v úvodnej tretine len 2:01 min, po kolízii v rohu klziska s útočníkom domáceho tímu Boydom Gordonom už do diania nezasiahol.

22.11.2013 08:35
Panthers Flyers Hockey Foto: ,
Tomáš Kopecký.

Tréner Panthers Peter Horachek podľa portálu miamiherald.com uviedol, že 31-ročný bývalý útočník Detroitu a Chicaga pravdepodobne vynechá piatkový zápas Floridy na ľade Calgary. Podľa oficiálneho webu profiligy Kopecký zrejme utrpel zranenie zápästia.

Vo štvrtkovom dueli v Edmontone sa zranil aj Kopeckého spoluhráč Jesse Winchester. Tridsaťročný kanadský útočník sa na v priebehu zápasu na pár minút vytratil z ľadu, následne odohral niekoľko striedaní v druhej tretine, no do tretej časti hry už nezasiahol.

Viac na túto tému: #zranenie #Tomáš Kopecký #Florida Panthers #Edmonton Oilers