2 : 1
(1:1, 1:0, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Naposledy zmenené pred 7 rokmi

Napokon sa hosťom nepodarilo v tretej tretine vyrovnať a tak Traktor získava doma všetky tri body.

S týmto konštatovaním sa už s Vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok dňa. Zápasom Vás sprevádzal Miroslav Revaj.

Koniec zápasu.

59:30

Štěpánek je na striedačke, Slovan hrá power-play!

59:23

Oddychový čas hostí.

58:55

Jakuceňa pálil na bránku hostí, sledujeme veľký tlak domácich hokejistov. Slovan sa nemôže dostať ku puku a nevyzerá to veru s našim zástupcom najlepšie.

58:01

Prebiehajú posledné 2 minúty tretej tretiny.

57:55

Na druhej strane skúšal zakončiť Řepík, ale puk skončil za bránkou domácich. Čas už hrá proti Slovanu.

57:05

Šarov prenikol pred bránku hostí, ale nedokázal úspešne zakončiť. Traktor ostáva aj naďalej v útočnom pásme.

56:45

Slovan získava puk za svojou bránkou, hostia sa snažia založiť útočný výpad pred bránku domácich. Traktor však dobre bráni stredné pásmo.

55:15

Višnevskij sa teraz dostával pred bránkou hostí do dobrej streleckej pozície, ale napokon sa mu nepodarilo úspešne zachytiť puk.

54:40

Domáci sa stále držia v útočnom pásme, Traktor sa snaží aj naďalej hrať aktívne a snaží sa puk držať čo najďalej od svojej brány.

54:05

Hostia už začínajú útočiť aj vo väčšom počte, čas už plynie veľmi rýchlo. Navyše teraz Traktor získava buly pred Štěpánkom.

53:35

Slovan sa držal v útočnom pásme, ale ani teraz sa hosťujúcemu mužstvu nepodarilo úspešne zakončiť. Domáci posúvajú puk do stredného pásma.

53:10

Hrnka sa z rohu klziska snažil nahodiť puk pred bránku domácich, ale obrana Traktora puk tečovala do bezpečia. Slovan ešte ostáva v útočnom pásme.

52:40

Čas už hrá čoraz viac proti hosťom, Slovan má stále stratu jedného gólu. Tretia tretine je vyrovnanejšia, ale slovenskému zástupcovi v KHL to nič neprináša.

52:25

Po rýchlom prechode do útočného pásma pálil na bránku domácich švihom Šťastný, ale ani on neprekonal Francouza.

52:10

Traktor sa teraz držal v útočnom pásme, ale po chybnej prihrávke domáci puk strácajú a hostia idú okamžite dopredu.

51:55

Znova sa hra začína prelievať zo strany na stranu, domáci teda ešte skúšajú hrať aj smerom dopredu a pokúsiť sa zápas rozhodnúť tretím gólov v sieti Štěpánka.

50:05

Hostia sa teraz dostávali k náporu, ale domáci posielajú puk do stredného pásma. Slovanu sa začína čas pomaličky krátiť.

49:20

Slovan teraz pri prechode do útoku chyboval a hostia sa previnili zakázaným uvoľnením. Traktor sa tak dostáva zadarmo do útočného pásma.

48:51

Pred bránku domácich nahadzoval puk Sádecký, tečovať sa ho snažil Šťastný, ale Francouz má na svojom konte ďalší úspešný zákrok. Slovan ale ostáva v útočnom pásme.

47:45

Oba tímy momentálne bojujú o puk vo strednom pásme, veľa krásy tak nevidíme, čo však domácim hokejistom určite vadiť nemusí, stále si držia tesné vedenie.

47:25

Čas v Čeljabinsku už plynie, Slovan má stále manko jedného gólu a snaží sa ísť za vyrovnaním. Traktor je však vo svojom pásme teraz neomylný.

46:40

Genoway nahadzoval puk pred bránku, ale Francouz ho dokázal vyraziť do bezpečia. Slovan sa však stále drží v útočnom pásme.

46:02

Stav zápasu sa tak stále nemení, hostia pôsobia o niečo lepším dojmom ako v druhej tretine, ale stále to z ich strany v útočnej fáze v tomto zápase nieje ideálne.

45:58

Teraz sa musel mať na pozore Štěpánek, ale Šipin ho prekonať nedokázal! Domáci však získavajú buly v útočnom pásme.

45:35

Hostia sa snažia o vysoké napádanie, domáci však dnes veľa chýb nerobia a zatiaľ smerujú k ďalšiemu bodovému zápisu na svojom ľade.

44:21

Oba tímy hrajú v plnom počte.

44:15

Slovan ešte tesne pred koncom hry 4 na 4 zakombinoval pred bránkou domácich, ale obrana Traktora upratala puk do bezpečia.

44:04

V dobrej príležitosti sa teraz ocitol Řepík, ale nepodarilo sa mu prekonať brankára domácich!

43:25

Hostia sa presunuli do útočného pásma a po tečovanej strele získavajú buly pred Francouzom.

43:00

Opäť tak sledujeme hru 4 na 4, aktívnejší sú však stále domáci hokejisti. Pred Slovanom tak v nasledujúcich minútach stojí náročná úloha.

42:21

Vylúčenie v tíme Traktor Čeljabinsk (Igor Polygalov – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Tomáš Voráček – 2 min., hrubosť).

42:21

Penkovskij teraz predviedol krásny prienik pred bránu hostí, ale aj Štěpánek dnes chytá výborne a dáva tak Slovanu ešte nádej na bodový zisk z toho zápasu.

42:15

Traktor útočí aj naďalej, Štěpánek znova zasahuje. Kručinin tak vybojoval pre domácich ďalšie buly v útočnom pásme.

41:52

Ďalšiu strelu na bránu hostí vyslal Szczechura, Štěpánek aj teraz úspešne zasiahol. Traktor tak získava buly v útočnom pásme.

41:05

Aj Štěpánek si pripisuje prvý zákrok v tretej tretine, Slovan následne vyhral buly a skúša preniknúť do útočného pásma.

40:35

Slovan sa natlačil pred bránku domácich, Genoway však svojou strelou neprekonal brankára Francouza, ktorý je dnes naozaj výborný.

40:13

40:05

Posledná tretia tretina sa už naplno rozbehla, ešte pokračujeme v hre 4 na 4. Slovan má stratu jedného gólu na domáce mužstvo.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Oba tímy sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, posledná tretia tretina sa tak čoskoro začne!

Skončila sa druhá tretine tohto zápasu, v nej dominovali domáci hokejisti, ale v jej závere Slovan predsa len zlepšil hru. Podstatné sa však udialo v 26. minúte, keď Kručinin vrátil domácim vedenie o jeden gól a tak je stav po dvoch tretinách 2:1!

Uvidíme, čo nám ponúkne posledná tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:01

Prebieha posledná minúta druhej tretiny.

38:45

V závere druhej tretiny tak sledujeme hru 4 na 4, tempo hry je teraz trocha pokojnejšie. Slovan je však v posledných chvíľach veľmi aktívny.

38:13

Vylúčenie v tíme Traktor Čeljabinsk (Alexej Petrov – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Nick Ebert – 2 min., hrubosť).

38:05

Na druhej strane sa snažil dorážať Hrnka, ale Francouz dnes chytá naozaj výborne a drží domácich v náskoku o jeden gól.

37:52

Traktor sa dostal do rýchleho protiútoku, Kručininov pokus však Štěpánek chytá. Slovan následne vyráža do rýchleho protiútoku.

37:05

Ďalšiu strelu na bránku domácich vyslal Řepík, ale z uhla Francouza neprekvapil. Slovan tak stále zlepšuje svoju hru.

36:25

Slovan sa teraz nadýchlo k náporu, ale domáci úspešne odolávajú. Je to však výborná pasáž od hostí, snáď podobné situáciu uvidíme častejšie.

35:55

A ďalšia nádejná príležitosť hostí! Genoway sa dostal k odrazenému puku pred bránkou domácich, ale skvelého Francouza sa mu prekonať nepodarilo!

35:25

Veľa nechýbalo a mohlo byť znova vyrovnané! Meszároš pálil od modrej a jeho strela rozzvonila tyčku domácej bránky!

35:03

Hostia v plnom počte.

34:48

Hostia išli v oslabení do prečíslenia 2 na 1, ale Buchtele so Skalickým nič nevymysleli a pred bránkou domácich puk stratili.

34:00

Štěpánek musel teraz zasahovať, poradil si však s tečovanou strelou a Slovan sa následne oslobodzuje.

33:15

Domáci sa však opäť dostávajú do tlaku, hrajú totižto presilovú hru a tak sa Slovan bude musieť brániť.

33:03

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Andrej Meszároš – 2 min., nedovolené bránenie).

32:35

Genoway to teraz vyskúšal aj z mierneho uhla, ale domáci puk posunuli do stredného pásma. Po dlhšej dobe je tu však aktivita aj zo strany hostí.

32:05

Kolcov teraz pálil na bránu hostí, Štěpánek si pripisuje ďalší úspešný zákrok. Druhá tretine sa tak nesie v jasnej réžii domácich hokejistov.

31:45

Útočnú snahu Slovana teraz prerušil rozhodca, ktorý signalizuje ofsajd. Domáci už prejavujú ďalšiu aktivitu smerom dopredu.

31:25

Ani rozohrávke Švarného hosťom nič nepriniesla, pri puku sú tak znova domáci. Slovan je v týchto chvíľach v útoku úplne bezzubý.

30:15

Rozohrávku domácich zachytil Buchtele, ale nedokázal založiť útok svojho tímu. Brankár Francouz tak v bránke domácich v tejto tretine nijak preverený nebol.

29:45

Slovanu sa stále nedarí preniknúť do útočného pásma, Traktor dobre bráni stredné pásmo a navyše sú domáci zatiaľ nebezpečnejším mužstvom v druhej tretine.

29:30

Hra sa teraz presunula do stredného pásma, obraz hry sa stále nemení a domáci si držia svoje tesné vedenie o jeden gól.

28:25

Slovan sa dokázal oslobodiť, domáci však spoza svojej brány zakladajú ďalší útočný výpad. Zatiaľ je jednoznačne najlepším mužom hostí brankár Štěpánek, ktorý kryl už množstvo pukov.

27:05

Hostia sú aj naďalej pod tlakom, domáci však znova získavajú puk a snažia sa zvierať svojho dnešného súpera.

26:15

Navyše sa však teraz hostia k puku dostávajú len veľmi ťažko, Traktor sa snaží kombinovať v útočnom pásme. Slovan sa tak teraz musí brániť.

25:45

Tesne pred gólom bol v šanci ešte Viedenský, ale ten menší tlak domácich napokon priniesol Čeljabinsku gól a Slovan tak musí znova doťahovať.

25:33

Traktor Čeljabinsk dal gól!
Teraz to tam však už domácim padlo a Traktor tak znova vyhráva o jeden gól! Domáci sa presunuli do útočného pásma, ALEXEJ KRUČININ sa zmocnil puku a vystrelil spoza obrancu a jeho pokus napokon skončil za chrbtom Štěpánka – 2:1!
Asistencia: Danil Mamajev.

24:26

Toto už vyzeralo naozaj nebezpečne, Černikov sa dostal pri pravej tyčke do nádejného zakončenia, ale Štěpánek puk vyrazil do bezpečia a podržal tak svoje mužstvo!

24:05

Jakuceňa sa dostal z otočky do zakončenia na bránu hostí, Štěpánek si s týmto zakončením poradil, avšak Traktor stále ostáva v útočnom pásme.

23:25

A opäť zo strany Slovana prišlo len zakázané uvoľnenie, domáci sa tak znova dostávajú zadarmo do útočného pásma.

23:15

Hosťom teraz nevyšiel prechod do útočného pásma a domáci získavajú po zakázanom uvoľnení buly v útočnom pásme. Traktor je tak teraz aktívnejší.

22:40

Po rýchlom prechode do útočného pásma pálil na bránu hostí Polygalov, ale Štepánek ukryl puk do svojej lapačky. Traktor tak získava buly pred bránkou Slovana.

21:12

Napokon skúšal na bránu domácich zakončiť Řepík, ale nepodarilo sa mu to a Traktor vytláča Slovan preč zo svojho pásma.

21:05

Traktor ešte chvíľu ťažil zo svojej presilovky, Štepánek však puk vyrazil do bezpečia a Slovan skúša ísť do rýchleho protiútoku.

20:25

20:10

Druhá tretina tohto zápasu sa už naplno rozbehla, Slovan ešte musí čeliť krátkemu oslabeniu.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Oba tímy sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, druhá tretina sa tak čoskoro začne!

Skončila sa prvá tretina tohto zápasu, kde sme sledovali vyrovnaný priebeh hry. Najprv išli domáci v 15. minúte po využitej presilovke a góle Gybhego do vedenia o jeden gól, ale v 17. minúte aj hostia využili početnú výhodu a Viedenský vyrovnal na 1:1!

Uvidíme, čo nám ponúkne druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:35

Domácim sa však teraz v početnej výhode nedarí, zrejme sa prvá tretina skončí remízou 1:1!

18:53

Hostia už hrajú so 4 hráčmi, stále však majú domáci k dispozícii početnú výhodu do konca prvej tretiny.

18:30

Slovan hrá teraz v oslabení 5 na 3, to budú veľmi ťažké chvíle pre hostí.

18:25

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Juraj Mikúš – 2 min., krosček).

17:45

Štěpánek teraz musel vytiahnuť hneď niekoľko ťažkých zákrokov, ale dokázal podržať svoj celok.

17:05

Hostia sa však teraz musia brániť, Traktor hrá ďalšiu presilovku. Záverečná časť prvej tretiny je tak veľmi hektická.

16:53

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Radek Smoleňák – 2 min., hákovanie).

16:22

Slovan Bratislava dal gól!
Tak napokon to tam v presilovke padlo aj belasým a stav zápasu je vyrovnaný na 1:1! Slovan sa v závere presilovky dobre natlačil pred bránu domácich, Kašpar pálil pred bránou na Francouza a MAREK VIEDENSKÝ puk následne dostal za chrbát českého brankára. Asistencia: Lukáš Kašpar.

15:43

Hosťom sa však ani v tejto presilovke nedarí, domáci vyhadzujú puku do bezpečia. Slovan má k dispozícii ešte jednu minútu presilovej hry.

14:55

Slovan ihneď po inkasovanom góle vyvinul veľký tlak na bránu domácich a momentálne hrá presilovku. Uvidíme, či bude úspešný ako pred chvíľou domáci.

14:43

Vylúčenie v tíme Traktor Čeljabinsk (Kirill Kolcov – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

14:05

Traktor Čeljabinsk dal gól! Nuž, napokon sa domácim predsa len podarilo využiť presilovú hru a tak sa ujímajú v 15. minúte zápasu vedenia 1:0! Traktor teraz dobre zakombinoval pred bránou hostí, Szczechura našiel úspešnou prihrávkou zle pokrytého RICHARDA GYNGEHO a ten dostal puk do bránky Slovana! Asistencie: Paul Szczechura, Igor Polygalov.

13:35

Polovička domácej presilovky uplynula, Slovan sa bráni aj naďalej úspešne a zatiaľ úspešne odoláva tlaku domácich hokejistov.

13:02

Do zakončenia sa dostal Kolcov, Štěpánek úspešne na dvakrát zasiahol a hru tak prerušil. Slovan sa zatiaľ bráni úspešne.

12:35

Aj domáci hrajú prvú presilovku v tomto zápase, hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary do bezpečia. Traktor však znova preniká do útočného pásma.

12:19

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Cam Barker – 2 min., hákovanie).

12:15

Slovan sa ešte držal v útočnom pásme, ale ani teraz sa belasím nepodarilo zakončiť na bránu svojho dnešného súpera. Traktor sa teraz s pukom dostáva iba po stredné pásmo.

12:08

Puk do útočného pásma hostí zaviezol Voráček, ale domáci svojho súpera tlačia do rohov mantinelov a tak sme dlhšiu dobu nevideli zakončenie na bránu.

11:40

Na bránu domácich teraz strieľal Bačík, ale neprezentoval sa napokon presnou strelou. Dopredu tak už skúšajú ísť domáci.

10:35

Traktor získal buly v útočnom pásme, ale pri puku sú už hostia a snažia sa preniknúť do útočného pásma. Zatiaľ stále čakáme na prvú vážnejšiu situáciu v tomto zápase.

10:08

Puk teraz získal na svoju hokejku Kašpar, snažil sa individuálne prejsť pred bránu domácich, ale obrana Čeljabinsku ho od puku včas odstavila a tak hokejista Slovana do zakončenia nedostal.

09:35

Do útočného pásma teraz prenikli aj domáci hokejisti, ale takisto sa im nepodarilo presne zakončiť. Slovan má mierne navrch, ale hra sa začína postupne vyrovnávať.

08:48

K puku sa za bránkou domácich dostal Smoleňák, posielal ho následne pred bránu na Buchteleho, ten však nedokázal puk zachytiť. Škoda, toto vyzeralo veľmi sľubne pre hostí.

08:05

Už sa tak pokračuje ďalej, do útočného pásma sa snaží preniknúť druhá formácia Slovana. Čeljabinsk však teraz dobre bránu svoje pásmo.

07:54

Hra je teraz prerušená, jeden z domácich hokejistov Szczechura ostáva po osobnom súboji ležať na ľade. Vylučovať na stane Slovana by sa však nemalo.

07:30

Útok hostí zakladá spoza bránky Meszároš, prvý útok Slovana sa zatiaľ do žiadnej zaujímavej príležitosti nedostal. Domáci sa však snažia brániť stredné pásmo.

06:55

Pri puku sú teraz domáci hokejisti, nedarí sa im dostať sa do útočného pásma. Sledujeme však rýchly hokej, hra sa moc často neprerušuje.

06:20

A opäť pálil na bránu hostí Borodkin, ale Štěpánek ani teraz zasahovať nemusel. Momentálne sledujeme ako sa hra prelieva zo strany na stranu.

05:25

Belasí si však teraz museli dať pozor, domáci vyrazili do rýchleho protiútoku a na bránu hostí pálil Borodkin. Našťastie puk neohrozil bránu slovenského zástupcu v KHL.

05:00

Slovan ešte ťaží z tohto presilovkového tlaku, domáci však ustáli aj túto situáciu a puk upratali do bezpečia. Hostia však skúšajú zaútočiť opäť.

04:22

Domáci v plnom počte.

04:20

V záverečných sekundách domáci boli pod tlakom, ale hosťom sa nepodarilo ohroziť ich bránu a presilovka je už na svojom konci.

03:55

Na bránu domácich teraz pálil Kašpar, puk však skončil na zadnom mantinely. Slovan však stále drží útočné pásmo.

03:29

Až teraz sa podarilo belasím ohroziť bránu domácich, so strelou Řepíka si však český brankár poradil bez problémov. Slovan tak ešte ostáva v útočnom pásme.

02:55

Hostia hrajú presilovku, slovenský zástupca sa už usadil v útočnom pásme, Francouz však zatiaľ zasahovať nemusel.

02:22

Vylúčenie v tíme Traktor Čeljabinsk (Arťom Borodkin – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

01:33

Slovan sa prebojoval pred bránu domácich, s pukom sa snažil niečo vymyslieť Řepík, ale premrhal dobrú pozíciu na skórovanie.

00:45

Traktor sa usadil v útočnom pásme, Slovan sa oslobodzuje iba za cenu zakázaného uvoľnenie. Domáci tak získavajú buly pred Štěpánkom.

00:10

Prvá tretina tohto zápasu je už v plnom prúde, úvodné buly vyhral Slovan, avšak pri piku sú už domáci hokejisti.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.

Oba tímy sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na ľadovej ploche, zápas sa tak už čoskoro začne!

Príjemné sobotné popoludnie pri KHL prajem všetkým, ktorí klikli na tento online textový prenos a nasledujúce chvíle strávia aj jeho sledovaním. DO začiatku zápasu medzi mužstvami Traktor Čeljabinsk a HC Slovan Bratislava už veľa času neostáva, zatiaľ si môžte prezrieť zostavy oboch mužstiev. V bráne Slovana sa predstaví Štěpánek, do hry zasiahne aj nová posila Boychuk. Oba tímy by sa najradšej naladili na víťaznú vlnu, môžme sa tak zrejme tešiť na zaujímavé stretnutie. V Čeljabinsku je tak už všetko pripravené, čaká sa len na príchod oboch mužstiev a rozhodcov tohto zápasu. Pri sledovaní tohto prenosu Vám prajem príjemný športový zážitok, z pozície komentátora ho sprostredkuje Miroslav Revaj.

Úvodné zostavy:

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Demčenko (A)) – A. Petrov, Kolcov, Višnevskij, Bailen, Mamajev, Borodkin, Nikitin – Jakuceňa (A), Rybakov, – , Szczechura, Gynge – Kručinin ©, Polygalov, Penkovskij – Kokujov, Šipin, Gubarev – Šolochov

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Mazanec) – Meszároš ©, Bačík, T. Voráček, Švarný (A), Barker, Ebert, Després – Co. Genoway, Hrnka, Boychuk – Buchtele, J. Mikúš, Smoleňák – Řepík, Viedenský, Kašpar (A) – Skalický, Sádecký, A. Šťastný

Rozhodca: Vladimir Bukin, Andris Ansons – Maxim Bityukov, Vasily Semechkov

Vítam všetkých priaznivcov hokeja pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia mužstvá Traktor Čeljabinsk a HC Slovan Bratislava. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 13:30.

Cez víkend opäť pokračujú aj zápasy KHL, do hry sa dostane aj slovenský zástupca. Ľadová aréna Traktor v Čeljabinsku bude svedkami súboja mužstiev, ktorím sa nedarí podľa predstáv a nutne potrebujú získať body aby mohli bojovať o účasť v play-off.

Traktor Čeljabinsk:
Domáce mužstvo pôsobí vo Východnej konferencii a na svojom konte má 27 bodov. Tento bodový zápis získali domáci za 7 výhier, 2 výhry po predĺžení a 2 prehry po predĺžení. Momentálne sa tak nachádzajú na 9. mieste so stratou 4 bodov na 8. mieste. Posledná forma domácich je dosť kolísavá, v poslednom zápase však zaznamenali víťazstvo 2:1 doma s Víťaz Podoľsk.

HC Slovan Bratislava:
Slovenský zástupca v KHL je na tom oproti domácim o niečo horšie. Na svojom konte má 22 bodov, ktoré získal za 5 víťazstiev, 1 výhru po predĺžení a 5 prehier po predĺžení. V Západnej konferencii sa tak Slovan nachádza na 11. mieste. Ani posledná forma hostí nie je nijak oslnivá, čo zapríčinilo výmenu na trénerskej stoličke. Eduard Zankovec ukončil so svojim mužstvom sériu domácich zápasov víťazstvom na HK Soči 4:1, ale trip na ľade súperov začal Slovan prehrou 6:3 s Jekaterinburgom.