6 : 3
(2:1, 0:0, 4:2)
HC Slovan Bratislava
Naposledy zmenené pred 6 rokmi

Je dobojované, Slovan dnes svojou nedisciplinovanou hrou posadil domácich na koňa, veď tri góly inkasoval v oslabení a posledný do prázdnej bránky. A aj keď belasí využili dve svoje presilové hry, jeden gól vsietili pri päť minútovej početnej výhode, v dnešnom zápase ťahali za kratší koniec a tréner Zankovec bude mať čo svojim zverencom vysvetľovať. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 15:16, celkom 37:36. Slovan sa predstaví v sobotu na ľade v Čeljabinsku a na ľade Traktora sa môže pokúsiť o bodový zápis. Pekný večer priaznivcom KHL želá Vladimír Korduliak.

59:49

Mazanec zneškodnil Kinga, keď domáci založili brejkovú akciu, puk po strele z pravej strany Marek poslal na druhú stranu klziska a v dorážke do lapačky vychytal Kinga.

59:19

Česalin nahodil puk do pásma hostí, Beck bol za bránkou Mazanca odzbrojený, belasí pôjdu do akcie.

59:12

Arbitri hru prerušili, Avtomobilist vyrobil zakázané uvoľnenie, hra sa presťahuje pred Kovářa.

58:08

Jekaterinburg dal gól!Slovan hral bez brankára, Després potiahol na ľavej strane puk do pásma, chyboval zadovkou, Smoleňáka nenašiel, puk si zobral na hokejku ARŤOM GAREJEV, potiahol ho do stredného pásma a od červenej čiary poslal puk do opustenej klietky belasých.

58:03

Mazanec vykorčuľoval na striedačku, Slovan hrá power play bez brankára.

57:21

Paré vystrelil spoza pravého kruhu, Meszároš puk zblokoval pred bránkovisko, tam si ho zobral na hokejku Krikunov, ktorý ho potiahol vpravo a od kruhu zakončil, Mazanec jeho puk zneškodnil.

57:05

Mikúš poslal puk von z pásma, v strednom pásme však našiel len hráča v červenom drese.

56:11

Slovan Bratislava dal gól!
Slovan zaútočil do rozhodenej obrany, Smoleňák z pravej strany neuspel, no poslal potom puk pred bránkovisko a popod padajúceho Kovářa zakončil COLBY GENOWAY.

55:51

Avtomobilist poslal puk von z pásma, Slovan musí vyrobiť inú presilovkovú akciu.

55:13

Meszároš vystrelil príklepom od modrej, Kovář sa posadil v rozkľaku na ľad a puk skončil v jeho lapačke.

55:00

Simakov dostal dve minúty za držanie, Slovan má opäť možnosť na korigovanie výsledku.

54:34

Domáci v plnom počte, Slovan svoju výhodu na kozmetickú úpravu výsledku nevyužil.

54:15

Genoway poslal od pravého kruhu puk na ľavý, Ebert hľadal pred bránkou Boychuka, puk bol defenzívou domácich zblokovaný.

53:18

Meszároš vystrelil od modrej, Kovář puk poslal do rohu klziska a jeho spoluhráč von z pásma.

52:55

Belasí vyhrali buly, puk smeroval za kruh, následná strela však bola zblokovaná na ochrannú sieť, vhadzovanie si zopakujeme.

52:34

Smoleňák si vypýtal faul a hlavný poslal na trestnú Timašova, dve minúty za hákovanie.

51:15

Jekaterinburg dal gól!Mazanec nedobre rozohral puk, pri mantineli pri kruhu ho zachytil Pestunov, ktorý pohotovo poslal puk pred bránku a kým sa stihol Mazanec v bránkovisku zorientovať, JEVGENIJ ČESALIN mu puk poslal do siete. Asistencia: Dmitrij Pestunov.

51:05

Hostia v plnom počte, Genoway už naskočil na ľadovú plochu.

50:44

Kašpar sa dostal k puku v strednom pásme a drží ho na hokejke, Slovan zbiera sekundy z oslabenia.

49:55

Skalický v oslabení potiahol puk až do rohu klziska za bránkou Avtomobilistu a Pavol tak pomohol hosťom ukrojiť z času nejaké tie dôležité sekundy.

49:05

Belasí nevedia čo s disciplínou, nevedia čo so sebou, zbytočný faul Genowaya v strednom pásme, dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, presilovka pre Avtomobilist.

48:55

Viedenský v pásme domácich zahral s vysokou hokejkou, hlavný hru prerušil, nariadil vhadzovanie v strednom pásme.

48:42

Slovan sa teraz veľmi ponáhľal s pukom do pásma domácich, vyrobil ofsajd, čiarový hru prerušil.

48:22

Slovan sa predviedol peknou útočnou akciou, IVAN ŠVARNÝ potiahol puk do pásma, nepremýšľal dlho a príklepom z ľavého kruhu prestrelil Kovářa v bránke domácich. Asistencie: Tomáš Voráček a Juraj Mikúš.

47:28

Paré poslal puk z ľavej strany na pravú, tam sa prezentoval strelou po ľade Milovzorov, Mazanec v rozkľaku puk ľavým betónom poslal späť do hry.

46:52

Puk skončil mimo hracej plochy, arbitri nariadili vhadzovanie po ľavej ruke Kovářa.

46:04

Hostia v plnom počte, Meszároš už naskočil na ľadovú plochu pomôcť svojim spoluhráčom.

45:36

Jekaterinburg dal gól!Spoza bránky od Michnova puk smeroval pred bránkovisko, Torčeňuk vystrelil, Mazanec puk vyrazil späť do hry, Torčeňuk korčuľou puk posunul vľavo a ARŤOM GAREJEV trafil odkrytú časť hosťujúcej bránky. Asistencie: Alexander Torčeňuk a Alexej Michnov.

45:05

Paré zakončil z pravej strany pred bránkoviskom, Francis svojim pukom zrejme opečiatkoval brvno Mazancovej bránky.

44:45

Després vybojoval puk, vytiahol ho von z pásma a nahodil na Kovářa, ktorý rozohral akciu domácich.

44:21

Avtomobilist už zamkol hostí v pásme, pred Mazancom sa bude topiť ľad.

44:04

Meszároš inkasuje dve minúty za vrazenie na mantinel, Slovan pôjde do trojky.

43:43

Genoway za nedovolené bránenie oslabuje tím od Dunaja, Avtomobilist tak bude hrať ďalšiu svoju dnešnú presilovku.

42:55

Jekaterinburg dal gól!Avtomobilist zamkol belasých v pásme, Paré od ľavého kruhu poslal puk na modrú, odtiaľ pálil Triamkin, Mazanec puk vyrazil pred seba a v dorážke uspel JEGOR MILOVZOROV. Asistencie: Nikita Triamkin a Francis Paré.

41:56

Slovan poslal ďalší puk von z pásma, Avtomobilist hostí v pásme zamknúť ešte nedokázal.

41:27

Česalin si to namieril medzi dvoch hráčov belasých, Meszároš inkasuje dve minúty za hákovanie a Slovan pôjde do štvorky.

40:24

Domáci v plnom počte, ani Slovan svoju delenú presilovú hru v gól nepretavil.

40:15

Slovan začal tretiu tretinu svojou presilovou hrou, chyboval však v strednom pásme, Paré potiahol puk vpred, centroval z ľavej strany pred bránkovisko, svojho spoluhráča však nenašiel.

40:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 17:50.

V druhej tretine sme gól nevideli, aj keď si oba tímy vypracovali slušné akcie s efektným zakončením, obaja brankári však svoje tímy podržali a zmenu skóre nepripustili. Za chrbtom Mazanca raz zvonila aj konštrukcia jeho bránky, so Slovanom tak hrala aj hokejová šťastena. O všetkom sa rozhodne v tretej časti hry, pomer striel medzi žrde v tej druhej 12:12.

40:00

39:56

Genoway sa dostal do zakončenia, Kovář v pokľaku aj tento puk kryje vo svojom náručí a hostia sa z gólu do šatne radovať nebudú.

39:39

Smoleňák poslal ťažký puk Genowayovi, hostí domáci odzbrojili a puk dostali von z pásma.

38:46

Ebertov puk bol zblokovaný a Simakov vytiahol puk von z pásma až do zóny belasých, Avtomobilist tak získava sekundy zo svojho oslabenia.

38:31

Kovář dobre čítal hru, Viedenský vyhral buly, puk poslal na modrú a od modrej do priestoru bránky puk poslal Ebert, Jakub puk kryje v náručí.

38:24

Kuľaš dostal dve minúty za hákovanie, Slovan si zahrá pred záverom druhej tretiny presilovku.

37:21

Beck naskočil na ľadovú plochu a zoči-voči Mazancovi neuspel, predtým sme videli na druhej strane šancu hostí, Després vystrelil od modrej, Kovář puk vyrazil vpravo a v dorážke odkrytú časť domácej bránky netrafil jeden z hráčov v bielom drese.

36:35

Kapitán belasých už naskočil na ľadovú plochu a Slovan bude pokračovať v hre svojou presilovkou.

36:18

Buchtele poslal skáckajúci puk pred bránku domácich, Kovář puk veľmi rýchlo schoval pod svoje rukavice.

35:45

Slovan v pásme domácich o puk prišiel, bude to Avtomobilist, ktorý pôjde s pukom do útoku.

35:21

Za podrazenie vyfasoval dve minúty Beck, hrať budeme štyria proti štyrom.

35:08

Michnov posunul puk spoza ľavého kruhu za pravý a odtiaľ pálil efektne Čajkovský, Mazanec v pokľaku puk vyrazil pred seba a následne pohotovo schoval pod svoju rukavicu.

34:54

Domáci to skúsili po vyhranom buly strelou spoza kruhov, defenzíva hostí puk poslala na ochrannú sieť.

34:49

Čajkovský s Torčeňukom sa snažili prekonať Mazanca v bránke hostí, nepodarilo sa im to, Mazanec dobre čítal hru.

34:35

Meszároš inkasuje dve minúty za seknutie, keď zatiahol za ručnú brzdu pri nájazde na Mazanca v podaní Garejeva, presilovka pre Avtomobilist.

34:06

Prečíslenie domácich dva na jeden, Paré z pravej strany hľadal pukom pred bránkoviskom Krikunova, Buchtele sa hodil na ľad a puk hokejkou poslal za bránku hostí.

33:34

Domáci v plnom počte, v rovnakej sekunde prerušenie hry, Kovář likviduje na hrudi puk z hokejky Voráčka, ktorý pálil príklepom z pravej strany spoza kruhov.

33:16

Després vystrelil z ľavej strany z ostrého uhla, Kovář si priestor pri pravej žrdi postrážil a Viedenského k dorážke nepustila defenzíva domácich.

32:32

Kovář likviduje v náručí puk Barkera od modrej z ľavej strany, keď predtým Genoway z pravej strany poslal puk pred bránku, Smoleňák zoči-voči Kovářovi puk poslal len na ochranné sklo.

32:03

Druhý puk vyhodil Avtomobilist von z pásma, Mazanec začína presilovkovú akciu Slovana.

31:34

Za seknutie dostal dve minúty Triamkin, Slovan si zahrá presilovú hru.

31:13

Rovnakým priestupkom proti pravidlám sa teraz prezentovali aj domáci, Simakov vozil puk na hokejke, vhadzovať budeme v strednom pásme.

30:49

Voráček prepasíroval puk do pásma domácich, no tam ešte boli Mikúš a Buchtele, čiarový správne akciu hosťom zastavil.

28:16

Domáci sa dostali do brejku, v poslednej chvíli pred Mazancom umne puk súperovi z hokejky vypichol vo výbornom obrannom zákroku Lukáš Kašpar, Krikunov tak mohol utrieť zrak.

27:52

Řepík vystrelil z ľavého kruhu švihom spoza obrancu, minul bránku domácich.

27:21

Hostia v plnom počte, Slovan prežil ďalšie svoje oslabenie bez ujmy.

27:15

Jegoršev vystrelil príklepom spoza kruhov, belasí puk zblokovali a následne vyhodili von z pásma.

26:23

Pestunov sa dostal k dorážke na pravej strane pri bránkovisku, Mazanec puk poslal do rohu klziska, Slovan vzdoruje presilovke Avtomobilistu.

25:44

Z pravej strany od kruhu domáci vystrelili, puk opečiatkoval ochranné sklo a sám okolo mantinelu opustil obranné pásmo belasých.

25:21

Després dostal dve minúty za podrazenie, Avtomobilist dostal výhodu v podobe presilovej hry.

24:48

Čajkovský opečiatkoval Mazancovi konštrukciu bránky, puk sa odrazil do hry a hostia ho poslali von zo svojho obranného pásma.

24:30

Avtomobilist vyhral buly, puk smeroval za kruh a odtiaľ pohotovo vystrelil Timašov, Mazanec puk zlikvidoval v náručí.

24:28

Slovan chyboval pri zakladaní útoku a aj on vyrobil zakázané uvoľnenie.

23:59

Timašov vystrelil po ľade spoza ľavého kruhu, Mazanec v rozkľaku puk poslal na druhú stranu klziska, Slovan bojuje o puk s hráčmi v červených dresoch.

23:22

Smoleňák bol už za modrou, jemu adresovaný puk prišiel do pásma domácich neskoro, Slovan sa previnil proti pravidlám ofsajdom.

22:32

Triamkin vystrelil z vrcholov kruhov, jeho puk defenzíva belasých poslala vysoko na ochrannú sieť.

22:25

Jekaterinburg sa v krátkom časovom slede previnil proti pravidlám druhým zakázaným uvoľnením, hra sa sťahuje pred Kovářa.

21:47

Hostia v plnom počte, Slovan svoje delené oslabenie prežil len vďaka Mazancovi.

21:20

Spoza bránky si s pukom pred bránku nakorčuľoval Michnov, defenzíva hostí laxne pristupovala k svojim povinnostiam, Michnov puk posielal pod brvno, Mazanec ho zlikvidoval v lapačke.

20:55

Belasí poslali puk von z pásma až za bránku Kovářa, ktorý ho zastavil na svojej hokejke a jeho spoluhráč začal akciu domácich.

20:13

Jekaterinburg už zamkol hostí v pásme a svoju akciu zakončil strelou z vrcholu pravého kruhu v podaní Jegorševa, puk letiaci medzi tri žrde Mazanec schoval vo svojej lapačke.

20:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 16:56.

V prvej tretine sme videli rýchly úvodný gól domácich, ktorí sa potom snažili diktovať tempo hry. Slovan v polovici tretiny aktivitu v poli vyrovnal a pri päť minútovej presilovke vyrovnal. V závere tretiny však domáci hrali presilovku a strelou od modrej sa mohli radovať z gólu do šatne. Prišlo ešte jedno vylúčenie hostí a tak bude Avtomobilist začínať druhú tretinu početnou výhodou. Pomer striel medzi žrde v tej prvej 10:8.

20:00

19:47

Boychuk korčuľuje na trestnú, dve minúty za podrazenie a opäť presilovka pre Avtomobilist.

18:56

Jekaterinburg dal gól!Avtomobilist kombinoval s pukom v pásme belasých, od modrej vystrelil NIKOLAJ TIMAŠOV, ktorý puk poslal za Mazancov chrbát. Asistencie: Denis Kulaš a Iľja Krikunov.

17:51

Za hákovanie dostal dve minúty Hrnka, presilovku si v závere prvej tretiny zahrá Avtomobilist.

17:48

Sevosťanov vystrelil od modrej z ľavej strany, Mazanec puk v pokľaku zlikvidoval.

17:25

Slovan sa bránil so štyrmi hráčmi, keď Barker stratil hokejku, potom mu dal svoju Buchtele, domáci kombinovali s pukom v pásme Slovana, Michnov zakončil akciu strelou z vrcholov kruhov, Mazanec v pokľaku puk schoval v lapačke.

15:51

Domáci v plnom počte, počas päť minútového oslabenia inkasovali z hokejok súpera len jeden gól.

15:25

Švarný vystrelil z vrcholu ľavého kruhu, Kovář puk poslal späť do hry, na hokejkách ho majú hráči v bielych dresoch.

14:35

Slovan teraz chyboval ofsajdom a čiarový mu akciu musel prerušiť, z presilovky hostia stratili ďalšie sekundy.

13:58

Řepík reklamuje verdikt u hlavného, ktorý prerušil hru, keď videl prihrávku rukou v zóne domácich, Slovan stráca pásmo, vhadzovať sa bude v strednom pásme.

12:30

Genoway potiahol puk na hokejke poza bránku, hodil ho pred bránku Boychukovi, jeho puk Kovář vyrazil vľavo pred seba a pohotovo do siete puk umiestnil v dorážke RADEK SMOLEŇÁK. Asistencie: Zach Boychuk a Colby Genoway.

12:09

Genoway vystrelil z pravej strany spoza kruhu, puk inkasoval Triamkin do kolena a hlavný hru prerušil.

11:15

Kovář prikryl pod rukavicu puk odrazený k bránkovisku a upokojil hru na ľadovej ploche.

10:51

Vasilievskij tvrdo atakoval Sádeckého pri mantineli a vyfasoval za útok na hlavu a krk trest päť minút + do konca zápasu. Trest odsedí Obidin, Alexej už odkorčuľoval do šatne.

10:36

Smoleňák nesprávne prihrával v útočnom pásme súpera, do akcie sa dostali domáci, Garejev nakorčuľoval s pukom za kruhy a vystrelil, minul bránku hostí a puk odrazený od zadného mantinelu dostali hostia pod kontrolu.

09:39

Prečíslenie domácich dva na jeden, Milovzorov z ľavej strany poslal prudký a ťažký puk vpravo Parému, ktorému puk preskočil hokejku, Mazanec bol teraz bez práce.

09:07

Slovan vyhodil puk von z pásma, za modrou ho prevzal Řepík, ktorý ho poslal len do rohu klziska, domáci Avtomobilist sa poľahky veru ubránil.

08:30

Hostia v plnom počte, aj keď Avtomobilist dohrával presilovkovú akciu v pásme hostí, napokon puk končí v moci Mazanca.

07:27

Garejev vystrelil z pravého kruhu, Mazanec puk poslal za svoju bránku, rovnako tak, ako pred chvíľkou po strele hráča v červenom drese.

06:47

Hostia poslali puk von cez všetky čiary a tak bude musieť Avtomobilist začínať svoju akciu spoza bránky Kovářa.

06:30

Hákovanie v podaní Bačíka a domáci tím si zahrá ako prvý v dnešnom dueli presilovú hru.

05:49

Puk v tejto fáze hry lieta z pásma do pásma, hráme vo svižnom tempe, brankári však teraz prácu nemali.

03:55

Boychuk v pokľaku vystrelil z medzikružia, protihráčom však smútok na tvárach nevyčaril.

03:36

Timašov dostal puk od kruhu na modrú od Michnova, vystrelil po ľade, Mazanec v pokľaku puk do svojej bránky nepustil.

03:07

Avtomobilist sa s pukom príliš ponáhľal do pásma a vyrobil ofsajd, čiarový akciu domácim zastavil.

01:59

Jekaterinburg dal gól!Domáci vyrobili útok, puk pred bránkoviskom zblokoval Beck, z otočky ho posunul z pravej strany na ľavú a DMITRIJ PESTUNOV poslal puk do odkrytej časti Mazancovej bránky. Asistencie: Taylor Beck a Denis Kuľaš.

01:22

Len za cenu zakázaného uvoľnenia prerušili domáci aktívneho súpera, hra sa vráti pred Kovářa.

00:13

Kašpar v úvodnej minúte preveril pozornosť Kovářa, ktorý poslal puk späť do hry a domáci ho vytiahli von z pásma.

00:01

Na ľadovej ploche už máme oba tímy, vypočujeme si hymny oboch krajín a všetko bude pripravené k úvodnému buly dnešného duelu.

Príjemné popoludnie vám želám pri sledovaní nášho textového prenosu z Jekaterinburgu, kde domáci Avtomobilist bude hostiť jediného zástupcu zo Slovenskej republiky v nadnárodnej hokejovej súťaži KHL, tím z hlavného mesta HC Slovan Bratislava.

Avtomobilist Jekaterinburg:

Kovář (Sochatskij) – Timašov, Kuľaš, Vasilievskij, Triamkin, Jegoršev, Čajkovský, Sevosťanov – King, Chripunov, Simakov– Krikunov, Paré, Milovzorov – Garejev, Torčeňuk, Michnov – Česalin, Pestunov, Beck – Obidin

HC Slovan Bratislava:

Mazanec (Štepánek) – Després, Ebert, Barker, Meszároš ©, Švarný (A), Voráček, Bačík – Kašpar (A), Viedenský, Řepík – Smoleňák, J. Mikúš, Buchtele – Boychuk, Hrnka, Co. Genoway – Šťastný, Sádecký, Skalický

Rozhodca:

Hofman, Oskirko – Biťukov, Semečkov.

Hokejisti HC Slovan si pred svojim tripom spravili chuť domácim víťazstvom nad HK Soči v pomere 4:1, podarí sa belasým pokračovať v naštartovanom tóne aj na ihriskách súperov? O tom sa budeme môcť presvedčiť vo štvrtok popoludní, keď tím belasých vykorčuľuje na ľad v Jekaterinburgu.

Jekaterinburg je s počtom obyvateľov 1.300.000 štvrtým najväčším mestom Ruskej federácie. Je hraničným mestom medzi Európou a Áziou, pričom polovica rozlohy mesta patrí Európe adruhá Ázii. História mesta siaha do roku 1680. V roku 1723 tu boli založené železiarne, a oblasť zakladatelia pomenovali po žene cára Petra Veľkého – Kataríny I. Mesto nieslo tento názov do roku 1924. V rokoch 1924 až 1991 nieslo názov Sverdlovsk. V júni 1918 obsadili mesto československé légie a na Michajlovskom cintoríne je postavený pamätník československým obetiam. Jekaterinburg je nielen administratívnym centrom Sverdlovskej oblasti a Uralského okruhu, ale predovšetkým mestom Univerzít a výskumných vojenský objektov. Predstavitelia zoskupenia BRICS sa na svojom prvom zakladajúcom oficiálnom summite stretli v júni 2009 práve v Jekaterinburgu.

Avtomobilist Jekaterinburg, hokejový klub vznikol v roku 2006. Avtomobilist je účastníkom KHL od roku 2009, no v lige hráva len „druhé husle“ . V úvodnom ročníku sa síce borci prebojovali do play-off, no v prvom kole vypadli s hráčmi z Ufy a po sérii 1:3 na zápasy obsadili celkove 16. miesto. V ďalších troch ročníkoch skončil klub na 20. , 22. a 26. mieste. V šiestej sezóne sa tím prebojoval do záverečnej fázy, no hneď v prvom kole play-off boli nad jeho sily hráči Barys Astana, Avtomobilist prehral všetky štyri zápasy a v súťaži skončil. Záverečné účtovanie vynieslo klub na 15. miesto, o stupienok vyššie ako v úvodnej sezóne. V siedmej sezóne Avtomobilist stroskotal rovnako v prvom kole play-off na neskoršom finalistovi Gagarinovho pohára, Kazaň zvíťazila v sérii 4:1 na zápasy a Jekaterinburg zaknihoval konečnú 16. priečku. V ôsmej sezóne to bola opäť účasť v play-off súťaže, neskorší víťaz Gagarinovho pohára Metallurg Magnitogorsk zaknihoval výhru 4:2 na zápasy a Avtomobilist skončil napokon na 14. priečke. Nuž a v tej uplynulej zostali brány play-off pre Jekaterinburg zatvorené a v konečnom zúčtovaní klubov z toho bola 21. priečka.

Červeno-čierny dres klubu obliekajú hráči z Ruskej federácie, káder je doplnený tromi hráčmi z Kanady, po jednom hráčovi majú zastúpenie Slovenská republika – Michal Čajkovský a aj Česká republika – Jakub Kovář. Avtomobilist hráva svoje domáce zápasy v Kultúrno-zábavnom komplexe Uralec, ktorý má kapacitu 5.545 divákov, súčasným hlavným trénerom je domáci Vladimír Vasilijevič Krikunov.

V aktuálnej tabuľke KHL zaznamenal Avtomobilist z 19 zápasov 33 bodov, Slovan odohral o jeden zápas viac a získal celkom 22 bodov.

Najproduktívnejším hráčom v tíme domácich je obranca Iľja Krikunov15 kanadskými bodmi (2+13), na druhej priečke Alexander Kučeriavenko10 bodmi (5+5). V tíme hostí je na čele kanadského bodovania 17 bodový Radek Smoleňák (4+13), na druhej priečke 11 bodový Marek Viedenský (6+5). Gólman domácich Jakub Kovář disponuje k dnešnému dňu v aktuálnej sezóne 93,4% úspešnosťou zásahov s priemerom 1,88 gólov na zápas, Vladimír Sochatskij s 81,8% úspešnosťou drží priemer 6,00 gólov na zápas. Na strane hostí Marek Mazanec91,0% úspešnosť zásahov s priemerom 3,00 gólov na zápas, Jakub Štepánek má 91,8% úspešnosť zásahov s priemerom 2,95 gólov na zápas.

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho zápasu KHL, Kultúrno-zábavnom komplexe Uralec v Jekaterinburgu privíta klub spod Tatier a my vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujeme aktuálne dianie na ľadovej ploche.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.